EN
Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ
Click to order
Ваш внесок / Your donation
Total: 
ПІБ / Your name and surname
Телефон / Phone number
E-mail
Коментар / Comments
Payment method
Натискаючи кнопку Допомогти Ви погоджуєтесь з умовами Договору-оферти
ПОСТІЙНІ ПРОГРАМИ ФОНДУ

Місія, цінності та цілі
фонду Let's Help

Благодійний фонд Let's Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою фонду перебуває десятки тисяч літніх людей та 127 геріатричних пансіонатів в 10 областях України.
НАША МІСІЯ
НАШІ ЦІННОСТІ
Робити старість в Україні гідною та щасливою. Об'єднувати людей, надихати на добрі справи.
Гідність, емпатія, системність.
НАША МІСІЯ
Робити старість в Україні гідною та щасливою. Об'єднувати людей, надихати на добрі справи.
НАШІ ЦІННОСТІ
Гідність, емпатія, системність.
НАШІ ЦІЛІ
  • Реалізація найкращих світових стандартів та практик у сфері надання допомоги людям літнього віку;
  • Зміна культури старіння в Україні;
  • Створення безпечного, щасливого, комфортного середовища та найкращих умов для літніх людей в Україні;
  • Поглиблення діалогу між державними органами та суспільством заради досягнення спільної мети – повноцінного, довгого та щасливого життя українців.
Реалізація найкращих світових стандартів та практик у сфері надання допомоги людям літнього віку;
Створення безпечного, щасливого, комфортного середовища та найкращих умов для літніх людей в Україні;
Допомога дітям з діагнозом дитячий церебральний параліч та створення для них інклюзивного середовища;
Поглиблення діалогу між державними органами та суспільством заради досягнення спільної мети – повноцінного, довгого та щасливого життя українців.
Засновники фонду
Благодiйний фонд Let's Help створений 21 квітня 2015 року родиною Бондаренко, засновниками Групи Компаній «ЛІГА», яка з 1991 року працює на ринку України.

В перші роки існування фонду усі адміністративні витрати взяли на себе засновники, що дозволило БФ Let's help стати найбільшим за масштабами допомоги фондом, який підтримує людей похилого віку.

Фонд працює поза політикою та активно залучає партнерів і благодійників до підтримки програм фонду. Ми гарантуємо, що всі 100% ваших внесків підуть на благодійність, тому що всі адміністративні витрати взяли на себе засновники.
СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО
Президент Групи Компаній «ЛІГА»
МАРИНА БОНДАРЕНКО
Голова Ради Директорів ЛІГА:ЗАКОН
ДМИТРО БОНДАРЕНКО
Генеральний директор Групи Компаній «ЛІГА»
МИХАЙЛО БОНДАРЕНКО
Керуючий партнер Lamor Ukraine
Голова правління
ОЛЬГА БОНДАРЕНКО
«Чим більше добрих справ ви робите, тим частіше відчуваєте позитивні емоції. Тому, якщо хочете зробити своє життя більш щасливим та наповненим, приєднуйтесь до нас і щиро допомагайте тим, хто цього потребує!»
Наша команда
ВІКТОРІЯ
МАРУШЕВСЬКА
Операційний директор
АННА
МУЗИКА
Менеджер з комунікацій
ГАЛІЯ
ФАСХУТДІНОВА
Менеджер по роботі з партнерами
МАРІЯ
СВИРИДЕНКО-НОВАК
Менеджер по роботі з партнерами
ЖАННА
САВРИЛОВА
Ректор Університету третього віку "Протон"
ЮЛІЯ
ЩІТІНІНА
Головний бухгалтер
ІРИНА
ОЛІЙНИК
Менеджер програми "Гідна старість"
НАДІЯ
КАРУНКА
Офіс-менеджер
КСЕНІЯ
МЕРКУЛОВА
Регіональний менеджер у місті Харків
ОКСАНА
ВИХОВАНЕЦЬ
Регіональний менеджер у місті Одеса
ПАВЛО
КОВАЛЬ
Регіональний менеджер у місті Львів
НАТАЛІЯ
КОЛОМЕНСЬКА
Регіональний менеджер у місті Дніпро
Основні напрямки системної діяльності
фонду Let's Help
ДОПОМОГА ГЕРІАТРИЧНИМ ПАНСІОНАТАМ
Покращуємо побутові умови для підопічних у геріатричних пансіонатах (новий посуд, постіль, гігієнічні засоби)

Проводимо регулярне навчання для персоналу

Дбаємо про безпеку: встановили 1094 "тривожні кнопки" для виклику персоналу у 30 геріатричних пансіонатах Київщини

Впроваджуємо додаткові сервіси для підопічних пансіонатів - спортивна зала, косметичні послуги тощо

Організовуємо якісне та змістовне дозвілля
1
РОБОТА З ДЕРЖАВОЮ
Підвищення якості життя людей похилого віку в Україні неможливе без впровадження змін на рівні держави, зміни нормативних актів та системи роботи відповідальних органів. Тому ми активно працюємо з державними інституціями.

Голова фонду Ольга Бондаренко входить до Координаційної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, є членом Ради безбар'єрності при Кабінеті міністрів України, була радником Міністра Соціальної політики України.

Фонд долучився до розробки нового Типового положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, яке підвищує вимоги до безпеки та умов проживання у геріатричних закладах.
2
ПІДВИЩЕННЯ КУЛЬТУРИ СТАРІННЯ
Ми прагнемо підвищити цінність людини похилого віку, змінити ставлення до пенсіонерів. Людина у віці старше 60 років не має бути залежною та немічною, а має залишатися самодостатньою, бути активним членом суспільства.

Ми створили експертну платформу Український Пенсійний Форум, в рамках якої відбувається дискусія та започаткована робота над формуванням стратегії забезпечення гідної старості в Україні.

Заснований нами навчально-соціальний проект Університет третього віку "Протон" забезпечує безбар'єрний доступ до освіти та саморозвитку для людей у віці 60+.
3
Історія фонду
1
21.04.2015
Заснування МБФ "Let's help!"
2
05 - 07.02.2016
Фотовиставка «Світ очима самотності». Унікальний фотопроект про життя у закладах, якими опікується Фонд. Фотопроект презентує зворушливі фото бабусь і дідусів, дітей-сиріт та відверто представляє їхній побут. Постійна сторінка проекту на порталі ЛІГА.net – http://www.liga.net/projects/loneliness/
3
05 - 07.02.2016
Відкриття Клумби-Янгола в Києві. На перший день народження ми подарували усій громаді Києва клумбу у вигляді Янгола – символу Фонду. Арт-об'єкт розташований на проспекті Перемоги, в районі станції метро «Берестейська»
4
25.02.2017
Флешмоб #ГіднаCтарість у соціальних мережах, приурочений до старту програми «Гідна старість». Акція набула широкого розголосу, до неї долучилися багато користувачів мережі Facebook, які розповіли, як у їхньому розумінні виглядає #ГіднаCтарість.
1
25.01.2017
Старт першої в Україні великої благодійної програми «Гідна старість», спрямованої на системне покращення життя самотніх літніх людей у геріатричних пансіонатах. В рамках програми виконується широкий фронт робіт – від заміни посуду та постільної білизни до ремонту приміщень.
2
25.02.2017
Фонд "Let's hеlp" зібрав 2 814 243 гривні за допомогою благодійної гала-вечері WHITE BOX.
3
05 - 07.02.2016
Відкриття інклюзивного дитячого майданчика у Ботанічному саду ім.Гришка.
4
02.07.2017
Відкриття інклюзивного дитячого майданчика у Ботанічному саду ім.Гришка. Майданчик спроектований універсальним і розрахований не тільки на дітей з особливими потребами. Тут встановлені 3 види гойдалок, на яких одночасно можуть кататися 14 дітей. Для облаштування майданчику Фонд залучив 87 тисяч гривень.
1
10.07.2018
Проведення першого Всеукраїнського флешмобу #LetshelpBABUSHKAS, з метою привернути увагу суспільства на неплатоспроможність самотніх пенсіонерів та допомогти їм придбати елементарні продукти харчування. Середній чек покупки складає 250-300 грн. На ці гроші волонтери флешмобу мають змогу придбати найнеобхідніші продукти харчування – гречку та інші крупи, цукор, молоко, масло, сир, м'ясні вироби, солодощі тощо. Акція стала регулярною та проводиться щороку.
2
30.07.2018
Завершення першого етапу проекту «Чарівна кнопка». Забезпечили кнопками виклику персоналу 13 геріатричних центрів Київської області.
3
2019
Першими в Україні запустили навчальну програму для керівників, медичного і молодшого медичного персоналу геріатричних пансіонатів. Програма покликана на системні зміни мислення персоналу, який працює з літніми людьми, з метою підвищення рівня сервісу в геріатричних пансіонатах.
4
2019
Флешмоб #letshelpbabusya став Всеукраїнським та все більше людей залучаються на допомогу малозабезпеченим бабуням і дідуням, оплачуючи їхні покупки в супермаркетах.
1
2019
Флешмоб #letshelpbabusya став Всеукраїнським та все більше людей залучаються на допомогу малозабезпеченим бабуням і дідуням, оплачуючи їхні покупки в супермаркетах.
2
Грудень 2019
Провели відкритий чемпіонат з плавання для дітей з інвалідністю "Новорічні старти" за підтримки партнера Kyivparaswim, нагородивши учасників призами та подарунками.
3
02.09.2020
Ухвалено Положення про про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, до розробки якого долучилась команда МБФ "Let's help". Засновниця Фонду Ольга Бондаренко стала радником міністра соціальної політики. Вона також входить в Раду безбар'єрності при Кабміні та активно бере участь у реформуванні системи геронтології в Україні та створенні інклюзивного середовища.
4
18.06.2021
Було відкрито перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей - Горностайпільському геріатричному пансіонаті. Завдяки партнерам LIGA.Life, ТОВ "Іст Лоуд Груп" та SPORT LIFE на облаштування сучасного спортзалу вдалось зібрати 323 104 гривні.
Проекти, якими ми пишаємося
Фонд Let's help започаткував флешмоб #Letshelpbabusya (раніше #letshelpbabushkas), щоб привернути увагу до критичної фінансової ситуації, в якій перебувають українські пенсіонери.

Волонтери у магазинах по усій країні пропонують пенсіонерам наповнювати продуктові кошики та оплачують їх на касі. Зазвичай один чек складає від 200 до 300 гривень. Це найнеобхідніші продукти повсякденного вжитку - гречка, цукор, макарони, олія, консерви.
Щоб стати волонтером, варто було лише зареєструватися на сайті "Let's help". Однак багато українців взяли участь у флешмобі без реєстрації. Серед них - відомі співаки, блогери, громадські діячі та журналісти.

Акція стала регулярною та охопила усі регіони України.

Флешмоб #letshelpbabusya визнано кращим в Україні кейсом з корпоративної соціальної відповідальності.
"Волонтерчики" - це перший Всеукраїнський дитячий волонтерський рух, основною метою якого є виховання в дітях чуйності, відповідальності та розуміння цінності взаємодопомоги. Зробити разову акцію та відчути себе героєм круто, але благодійність – це не геройство, це – образ життя. Ми вчимо дітей не намагатися стати суперменами, а робити маленькі справи, які роблять світ навколо кращим.
Наші волонтерчики відвідують самотніх бабунь і дідусів в геріатричних пансіонатах, привозять їм посмішки та подарунки; влаштовують для людей літнього віку незабутні свята; допомагають висаджувати дерева та квіти біля геріатричних пансіонатів, весело та з користю проводять разом час.
White BOX - це благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва та унікальних речей. Мета торгів – допомога людям літнього віку, що проживають в геріатричних пансіонатах.

Перший аукціон WHITE BOX відбувся 24 лютого 2017 року у Києві.

29 жовтня 2017 року Фонд "Lets help" провів другий благодійний захід "White Box" на підтримку програми «Гідна старість». На аукціоні вдалось зібрати 2 814 243 гривень.

14 листопада 2018 року пройшла третя Гала-вечеря.

Під час цього аукціону вдалось зібрати 7 500 000 гривень.

21 листопада 2019 відбулася ще одна благодійна гала вечеря "White Box". Фонд Let's help зібрав 6 600 000 грн під час цього благодійного заходу.
У 2015 році МБФ "Let's help" ініціював соціально-благодійний проєкт BLACK BOX в обласних центрах України.


«BLACK BOX» – це всеукраїнський проект, що має на меті наповнити спеціалізованою літературою бібліотеки та школи для незрячих дітей шляхом придбання принтерів Брайля у найбільші обласні центри України.
Проект передбачає організацію у різних містах України гала-вечерь для представників місцевої еліти, де відвідувачі не просто жертвують кошти на благодійність, а й на декілька годин занурюються у повну темряву, що дозволяє їм доторкнутися до світу незрячих людей.

"BLACK BOX" – вечеря в темряві, унікальний благодійний захід, на якому люди не просто жертвують гроші, але й на пару годин опиняються на місці незрячої людини.
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
  • 04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
  • +38 (044) 221-61-21
  • office@letshelp.com.ua
© 2021 Let's help! Всі права захищенні