EN
Про фонд
Програма Гідна старість
Програма Універсальне середовище
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Підтримуємо дітей з діагнозом ДЦП в їх боротьбі за здорове життя
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Ваш email
Ваш телефон
Натискаючи кнопку Допомогти Ви погоджуєтесь з умовами Договору-оферти

ГІДНА СТАРІСТЬ

У 2017 році фонд ініціював програму "Гідна старість".
Це програма якісних змін життя для літніх людей в геріатричних пансіонатах.
Збирати благодійну допомогу для людей похилого віку – достатньо складно. Люди більш охоче допомагають дітям, підсвідомо вважаючи, що підтримувати потрібно майбутнє. Але майбутнє кожного з нас – це і є старість. Ми всі будемо бабунями і дідунями.

Часто умови проживання в геріатричних пансіонатах не мають нічого спільного з розумінням людської гідності: металевий посуд, відсутність елементарних побутово-гігієнічних умов (мобільні туалети, стандартні санвузли, душ для тих, хто пересувається на візку тощо), металеві ліжка зі старими матрацами, стара, дірява постільна та спідня білизна, кричуща нестача ліків, відсутність можливості проведення дозвілля. Звичайно, є й доглянуті пансіонати в хороших приміщеннях, але і вони не мають достатнього фінансування від держави.
«Гідна старість» – програма якісних змін життя для літніх людей в геріатричних пансіонатах.
Вона вже працює у 10-ти областях - Київській, Житомирській, Львівській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Полтавській, Одеській, Запорізькій та Івано-Франківській. Під системною опікою Фонду перебуває 127 геріатричних пансіонати. Кожного року ми плануємо приєднувати по 3 нові області та охопити всю Україну.
Команда Фонду поставила перед собою наступні завдання:
Оновити ліжка;
Придбати нові комплекти постільної білизни;
Закупити сучасні санітарні засоби;
Забезпечити специфічними побутовими засобами;
Оновити комунікації за потребою; створити атмосферу домашнього затишку;
Як ми залучаємо нові геріатричні пансіонати під опіку?
Ми розробили послідовність кроків та чіткий план дій,
якого дотримуємось під час охоплення нових областей допомогою.
1
В кожній області їдемо в департамент соціального захисту ОДА для знайомства та отримання підтримки;
2
Їдемо в пансіонат, знайомимося з керівництвом та оглядаємо усі приміщення;
Підписуємо договір про співпрацю, робимо моніторинг та аналіз наявної інформації;
3
Вивчаємо загальний стан будівлі та комунікацій;
4
Вивчаємо, як адміністрація пансіоната взаємодіє з персоналом та підопічними;
Обов'язково спілкуємось з підопічними, дізнаємось про їхні потреби, скарги та побажання;
5
Спілкуємось з персоналом та дізнаємось про їхні проблеми та потреби;
6
Складаємо презентацію, оцінюємо пансіонат за всіма пунктами та визначаємо послідовні кроки з допомоги.
За результатами нашого візиту ми обов'язково складаємо список потреб пансіонату та обов'язково:
1
Замінюємо посуд на керамічний;
2
Забезпечуємо питною водою (закуповуємо кулери);
3
Оновлюємо постільну білизну;
4
Визначаємо особливі потреби кожного пансіонату та надаємо допомогу там, де це необхідно.
Якщо у Вас є можливість та бажання допомагати,
звертайтеся за телефоном +38(044)221-61-21, e-mail: office@letshelp.com.ua
Області, в яких МБФ Let's help системно опікується 127-ма геріатричними пансіонатами
Київська область
Львівська область
Одеська область
Сумська область
Черкаська область
Чернігівська область
Житомирська область
Полтавська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Області, в яких МБФ Let's help планує взяти під опіку геріатричні пансіонати
Вінницька область
Інші області
УКРАЇНСЬКИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОРУМ
В Україні сьогодні налічується близько 11,3 мільйонів пенсіонерів, а це майже третина населення! Разом з тим середній розмір пенсії станом на початок 2021 року в Україні складає 3507 гривень. Все більше людей потребують допомоги та підтримки.
Тому благодійний фонд Let's help започаткував Український пенсійний форум — експертну платформу, яка стала потужним стартом та фундаментом для розробки пенсійної стратегії України з метою покращення якості життя людей пенсійного віку та захисту їх прав.

У січні 2021 року відбувся перший Український пенсійний форум, який зібрав українських та міжнародних експертів у сфері старіння, щоб обговорити якість життя людей пенсійного віку, їх права та стратегію створення гідної старості в Україні.

Серед спікерів Форуму були Міністр соціальної політики Марина Лазебна, директор та засновниця благодійного фонду Let's help Ольга Бондаренко, доктор медичних наук, професор Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова Віра Чайковська та інші.
ВІДЕО з першого Українського пенсійного форуму можна подивитись тут:
Ми об'єднуємо суспільство задля створення гідної старості в Україні. Кожен українець має право жити в пенсійному віці гідно та отримувати якісні послуги.

Тому ми запрошуємо найкращих фахівців галузі пенсійної реформи, геріатрії та геронтології задля створення єдиної пенсійної стратегії в Україні, яка стане основою для кожного українця бути впевненим в своєму майбутньому.

Також ми залучаємо для підтримки міжнародних партнерів та консультантів, представників різних країн, які вже успішно пройшли цей шлях в своїх країнах та готові допомогти впроваджувати найкращі світові стандарти та практики в Україні.
Усі новини проєкту та найбільш актуальна і важлива інформація про аспекти планування життя в пенсійному віці розміщуються на Facebook-сторінці Форуму:
ПЛАТФОРМА 60+
Інформаційна платформа 60+ - це онлайн-платформа для людей пенсійного віку, запуск якої ініціював Благодійний фонд «Let's help» за участі партнерів та однодумців.
Сьогодні, виходячи на пенсію, чоловіки та жінки в Україні не знають про свої права та вимушені вишукувати необхідну інформацію в різних державних установах, чергах чи серед знайомих. Звісно, якість такої інформації та зручність отримання доволі низька.

Головною метою проєкту є створення інформаційного web-ресурсу, що консолідує всю необхідну інформацію про права, можливості та послуги для людей, що виходять на пенсію.

Місія проєкту - створення комфортного середовища та доступу до вичерпної інформації для людей пенсійного віку, а також підвищення їх цінності у суспільстві.
Ключові особливості платформи:
Максимально проста та доступна мова;
Пріоритет інфографіці та коротким інструкціям;
Використання аудіо/відео для спрощення отримання інформації зі смартфона;
Тематичні розділи з послугами для пенсіонерів (в подальшому з можливістю отримати додаткову знижку чи спеціальні умови);
Можливість сформувати pdf-файл з головною інформацією для конкретного міста чи регіону та роздрукувати його;
Складаємо презентацію, оцінюємо пансіонат за всіма пунктами та визначаємо послідовні кроки з допомоги.
Це буде перший сайт подібного формату, де буде зібрана уся корисна інформація для людей похилого віку, що дуже зручно та дозволить заощадити час і нерви. Зокрема, на платформі буде 5 основних розділів: Здоров'я, Освіта, Дозвілля, Послуги, Допомога. Окрім довідкових матеріалів, сайт міститиме статті, інструкції, інфографіки та короткі аудіо-відео.
Платформа 60+
УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ ПРОТОН
Університет третього віку "Протон" – це навчально-соціальний проєкт для літніх людей, ініціатором якого виступив Благодійний фонд "Let's help" з метою покращення якості та тривалості активного життя людей пенсійного віку.
Не секрет, що після виходу на пенсію в українців сильно змінюється стиль життя: звужується коло спілкування, втрачається соціалізація, зменшуються доходи. Через вік та брак активності страждає фізичне та психічне здоров'я.
Сучасний світ додає складнощів – стрімкий розвиток технологій докорінно змінює світ та повсякденне життя. Це потребує постійної адаптації та навчання, що з віком стає все складнішим.
Місія Університету третього віку "Протон" - впровадження культури Long life learning серед українців та сприяння в об'єднанні поколінь через "digital-ізацію" людей старшого віку.

В межах проєкту створюється методологія та окремі курси для людей похилого віку, а також інформаційний web-ресурс з можливістю онлайн-навчання, відкриття філій Університету в найбільших містах України та регіонах.
Основні дисципліни та курси Університету третього віку "Протон":
Мікропідприємництво;
Маркетинг та продажі;
Фінансова грамотність;
Макро та мікроекономіка;
Інноваційні технології та тренди;
Психологія;
Українська культура;
Література;
Культурологія;
Краєзнавство;
ЗСЖ (Здоровий спосіб життя);
Стиль життя;
Інформаційні технології;
Англійська мова;
Німецька мова;
Іспанська мова;
Йога;
Китайська гімнастика Цигун;
Фітнес;
Танці;
Скандинавська хода;
Психологія практичні заняття (Арт-терапія);
Рукоділля (печворк);
Родовід.
Серед цього розмаїття дисциплін кожен пенсіонер знайде для себе предмети до душі. Важливо, що для учасників проєкту навчання безкоштовне!
З 4 червня 2009 року Університет третього віку "Протон" працює в рамках пілотного проєкту під керівництвом ректора Саврилової Жанни Леонідівни. Нещодавно їй було присуджено нагороду „Leader She European Awards". Вона є однією з шести видатних жінок, які отримали такі ж нагороди за внесок у розвиток соціального захисту своєї країни (Премію вручали також у Болгарії, Угорщині, Польщі, Хорватії та Румунії).

Щороку лише в Києві в Університеті із задоволенням навчається близько 2500 тисяч студентів.

З 1 жовтня 2021 року планується масштабне розширення проєкту, тож наразі ведеться набір студентів у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі. На другому етапі планується залучити п'ять великих міст, а в майбутньому - охопити всю Україну.
Університет третього віку "Протон" – це своєрідна панацея від депресії, замкнутості в своїх проблемах. Варто лише зробити перший крок, перебороти себе і сказати: „Я можу!".

Студенти поспішають на заняття, як на побачення, адже завдяки Університету вони розуміють: життя ще має безліч перспектив, не дивлячись на те, що вони вже на пенсії. Крім цього, тренування пам'яті, розширення світогляду, а головне – приємне спілкування є запорукою душевної молодості та доброго самопочуття!"
- стверджує Жанна Саврилова
Запрошуємо викладачів та лекторів-волонтерів долучитись до проєкту! Разом змінимо життя літніх людей та подаруємо їм щасливе та повноцінне життя, сповнене нових знань та навичок!
Університет третього віку Протон
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
  • 04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
  • +38 (044) 221-61-21
  • office@letshelp.com.ua
© 2021 Let's help! Всі права захищенні