Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

Основне направлення Благодійного Фонду "Let's help" – допомога геріатричним пансіонатам. Наразі під нашою опікою знаходиться 122 геріатричних пансіонатів у 14 областях України, але наша мрія – розширити допомогу в межах усієї країни.

З початком повномасштабного вторгнення росії, БФ Let's help почали надавати адресну допомогу одиноким літнім людям, які не проживають у пансіонатах, але знаходяться під опікою територіальних центрів. Це десятки тисяч самотніх бабунь та дідунь, які не мають дітей та онуків, але мають мінімальну заробітню плату, через що змушені виживати та обирати: купити продукти харчування чи життєвонеобхідні ліки, оплатити комунальні послуги чи лікування.

Яку допомогу ми можемо запропонувати?
• Продуктовий набір, який включає в себе: різноманітні крупи, макаронні вироби, цукор та сіль, соняшникову олію, борошно, консерви м'ясні та рибні, спеції тощо. Наповнення набору може бути змінено на розсуд фонду.
• Засоби гігієни (підгузки для лежачої літньої людини).

Як подати запит?
Якщо ви пенсіонер (60+, не маєте довідку ВПО та не маєте дітей та онуків), або соціальний працівник, або сусід/знайомий самотнього пенсіонера, який потребуєте допомоги, напишіть дані на електронну скриньку office@letshelp.com.ua наступні дані: ПІБ, рік народження, номер ІНН, населений пункт, мобільний телефон отримувача допомоги.
ВАЖЛИВО!
Відправлений запит не гарантує отримання допомоги.
Запити, які наразі надходять у фонд, зростають щодня і значно перевищують наявні ресурси від наших донорів. Через це ми не можемо гарантувати надання благодійної допомоги кожному, але намагаємось зробити від себе все можливе, аби закрити якомога більше запитів.
Допомога літнім людям від БФ Let's help
Правила фонду
  • Не надаємо допомогу ВПО, родинам з дітьми, онкохворим та їх рідними – це не наш профіль;
  • Відправлений запит не гарантує 100% отримання допомоги;
  • Надаємо допомогу виключно після надання всіх необхідних даних (ПІБ, тел, номер ІНН тощо);
  • Ми не передаємо фізичним особам кошти, медикаменти, матеріальні цінності тощо;
  • Надання фотозвіту з отриманням допомоги від фонду є важливим пунктом співпраці (в першу чергу для звітності перед донором). Надсилаючи запит та отримуючи допомогу ви автоматично надаєте свою згоду на розміщення ваших фотозвітів на сайті/соцмережах/у звітності донорам;
  • Отримати адресну допомогу можна не частіше 1 разу на рік. Ми надаємо допомогу тільки самотнім літнім людям 60+, а це ті, хто не має взагалі повнолітніх дітей чи онуків.
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні