Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

(редакція від 30 листопада 2023 р.)
ПРО НАС І НАШУ ПОЛІТИКУ

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЕТС ХЕЛП», зареєстрована відповідно до законодавства України (код ЄДРПОУ 39744069) за адресою: 04112, м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23 (надалі – «Фонд», «ми», «нас» і «наш»), дотримується всіх відповідних законів про захист даних і прагне підтримувати надійний захист даних для отримувачів благодійної допомоги.

У цьому документі представлена Політика конфіденційності Фонду (далі – «Політика», «Політика конфіденційності») щодо характеру, мети, методів обробки (збір, використання, зберігання, поширення, видалення тощо) та особливостей захисту персональних даних/персональної інформації (далі – «Персональні дані» або «Дані»). Крім того, в цьому документі ви можете знайти інформацію про ваші права і про те, як зв'язатися з нами, якщо у вас виникнуть питання щодо обробки інформації про вас.

Ця Політика поширюється на наш вебсайт: letshelp.com.ua

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ДАНИХ

Ця Політика застосовується до тих осіб, чиї Персональні дані обробляються або можуть бути оброблені нами як контролером даних у майбутньому, включаючи, але не обмежуючись, якщо такі особи отримують благодійну допомогу, користуються нашим Веб-сайтом; звертаються до нас із запитами; переходять за гіперпосиланням (посиланням) на цю Політику; відвідують наші заходи, що супроводжуються збором Персональних даних.

Ми робимо все можливе, щоб захистити всі Персональні дані, отримані від отримувачів благодійної допомоги та/або інших користувачів Веб-сайту, і дотримуємося всіх законів про захист даних в тій мірі, в якій вони застосовуються до нас.

Як правило, ми не збираємо Персональні дані, коли ви відвідуєте наш Веб-сайт. Однак надання Даних через Веб-сайт є добровільним. Ми не вимагаємо від вас реєстрації або надання Даних для перегляду Веб-сайту. Однак ненадання певних Даних може призвести до того, що Фонд не зможе надати вам бажану послугу, яку ви хотіли б отримати.

Ви можете надати свою згоду, поставивши галочку у відповідному полі під час заповнення даних на Веб-сайті. У випадку, якщо ви ставите відмітку у відповідному полі, ви безвідклично та безумовно погоджуєтеся з тим, що ми маємо право обробляти ваші Персональні дані.

Ваша Згода поширюється на всі дії з обробки Ваших Персональних даних, що здійснюються з однією і тією ж метою або цілями. Якщо обробка переслідує кілька цілей, ваша Згода вважається наданою для всіх цілей.

Всі наші послуги, доступні для використання на Веб-сайті, регулюються цією Політикою та відповідним законодавством щодо обробки та захисту Персональних даних. Якщо ви не бажаєте, щоб ми збирали та обробляли дані про вас відповідно до цієї Політики, ви не зможете використовувати частину функціональних можливостей Веб-сайту та пов'язаних з ним Послуг.

Ми повідомляємо вам, що Фонд є Контролером даних для цілей Загального регламенту про захист даних (ЄС GDPR) та будь-якого іншого застосовного законодавства про захист даних1, коли ми контролюємо методи збору даних і визначаємо цілі, для яких такі дані будуть використовуватися.

Ця Політика не застосовується, коли Фонд виступає в якості Оператора або в будь-якій іншій подібній ролі, діючи від імені третьої сторони. У цьому випадку ми обробляємо Персональні дані за дорученням та від імені третьої особи. Відповідно, застосовується політика/заява про конфіденційність третьої сторони.

Ми оброблятимемо ваші Дані лише за наявності хоча б однієї з наступних правових підстав для такої обробки, зокрема:

· обробка необхідна для укладення та/або виконання договору з вами (включаючи будь-яку оферту та її прийняття), в тому числі, коли ви користуєтеся отримуєте наші Послуги;

· існує значний суспільний інтерес, заснований на чинному законодавстві (наприклад, для запобігання та виявлення незаконної діяльності);

· ви надали свою згоду на обробку даних;

· обробка необхідна для цілей будь-яких законних інтересів Фонду, як контролера, або третьої сторони (крім випадків, коли такі інтереси переважають над інтересами або основоположними правами і свободами суб'єкта даних, які вимагають захисту персональних даних).

Зверніть увагу, що наш Веб-сайт може містити гіперпосилання (посилання) на зовнішні ресурси або веб-сайти третіх осіб. Ми не несемо відповідальності за обробку даних відповідними сторонніми ресурсами та веб-сайтами. Якщо ви користуєтеся таким гіперпосиланням (лінком), перш за все, уважно ознайомтеся з умовами обробки та безпеки ваших Даних.

Ця Політика може час від часу оновлюватися, в тому числі відповідно до вимог чинного законодавства. Фонд може повідомляти вас про будь-які зміни в Політиці або шляхом надсилання повідомлень електронною поштою, якщо ви надасте нам свою адресу електронної пошти, і ми матимемо право надсилати вам повідомлення, або шляхом розміщення повідомлень про зміни на нашому Веб-сайті. Ми рекомендуємо вам час від часу переглядати цю Політику на предмет будь-яких змін.

Будь ласка, пам'ятайте, що ви завжди можете видалити або змінити свої Дані, а також скористатися іншими правами, передбаченими чинним законодавством та цією Політикою.

2. ЯКІ ДАНІ МИ ОБРОБЛЯЄМО

Залежно від того, як ви взаємодієте з нами, як ви використовуєте Веб-сайт і які Послуги ви використовуєте, Персональні дані, які ми збираємо і обробляємо, можуть включати в себе наступне:

· ім'я та прізвище;

· ім'я користувача/нікнейм у соціальних мережах;

· контактні дані, зокрема адреса електронної пошти, номер телефону, поштова адреса (країна, місто, поштовий індекс, вулиця);

· інформація про роботодавця та вашу посаду, а також робочі контакти (адреса електронної пошти, номер телефону);

· фото, зроблені в ході надання благодійної допомоги;

· дані, зібрані з форми зворотного зв'язку, а також онлайн-чату (зазвичай ім'я та адреса електронної пошти);

· інформація про програмне забезпечення, пристрої та технології, які ви використовували для доступу до Сервісів, вашу адресу інтернет-протоколу (IP-адресу), версію браузера, налаштування браузера користувача, розмір екрану;

· згода та/або вподобання, які ми отримуємо від вас під час користування Сервісами, наприклад, спосіб спілкування та мова, якій ви надаєте перевагу;

· документи, що посвідчують особу, такі як копія паспорта або водійських прав, якщо ви надсилаєте нам запит про права суб'єкта даних;

· дані облікового запису клієнта, наприклад, логін і пароль для автентифікації та доступу.

Деякі Персональні дані можуть бути отримані Фондом із загальнодоступних джерел, наприклад, коли така інформація (а) є загальнодоступною і зазвичай розміщується в Інтернеті; (б) на законних підставах надається широкому загалу, наприклад, через соціальні мережі, державні реєстри тощо.

Крім того, ми можемо обробляти інші Дані, якщо ви добровільно надаєте їх Фонду, наприклад, коли ви надсилаєте нам запит, звертаєтеся до служби підтримки.

Фонд не збирає і не обробляє дані банківських карт, які використовуються для здійснення грошових внесків (під час участі у зборах). Цю функцію виконує наш платіжний процесор відповідно до його умов та положень.

3. ЯК МИ ОТРИМУЄМО ДАНІ

Фонд може отримувати ваші Дані різними способами та з різних джерел, включаючи, але не обмежуючись наступним:

· коли ви користуєтесь опціями Веб-сайту;

· безпосередньо при отриманні наших Послуг (благодійної допомоги);

· коли ви здійснюєте підписку на наші новини та/або стаєте нашим партнером;

· коли ви зв'язуєтеся з нами (електронною поштою та/або телефоном).

Ми можемо збирати інформацію на основі аналізу дій, здійснених під час використання Веб-сайту, за допомогою файлів cookie та інших подібних технологій.

Коли Фонд отримує будь-які Персональні дані від третіх осіб (не від суб'єктів даних безпосередньо), такі треті особи несуть відповідальність за дотримання ними відповідних законів про захист даних.

4. ЯКА МЕТА ТА ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ

Ми будемо обробляти ваші Дані виключно для цілей, передбачених чинним законодавством.

Ми обробляємо Персональні дані для наступних цілей на таких правових підставах (дані можуть оброблятися на декількох правових підставах):

· для надання вам доступу до наших Послуг та їх подальшого використання;

· для проведення внутрішніх досліджень, розробки, тестування та вдосконалення можливостей і функцій нашого веб-сайту (виконання договору, законний інтерес);

· для надання клієнтської підтримки;

· для персоналізації користувацького досвіду та надання нам можливості надавати той тип послуг та пропозицій, який є найбільш актуальним для вас;

· щоб зв'язатися з вами щодо участі в майбутніх благодійних заходах, що проводяться Фондом;

· оцінка ефективності діяльності Фонду, в тому числі шляхом опитування, та інші прояви дослідницької діяльності Фонду;

· адміністративні, аналітичні та статистичні цілі;

· повідомлення вас, як отримувача Послуг, про зміни та інші оголошення, пов'язані з Послугами;

· захист від будь-яких зловмисних дій користувачів (таких як шахрайство тощо), виявлення та/або розслідування злочину у зв'язку з іншими міркуваннями безпеки Фонду;

· обробка (розгляд) ваших запитів та/або скарг та надання відповідей на них;

· для надання відповідей на запити суб'єктів персональних даних, контролюючих та/або правоохоронних органів;

· для забезпечення інших законних інтересів Фонду, наприклад, для підготовки претензії або відповіді на отриману претензію.

Правовою підставою, якою ми керуємося, коли обробляємо особисту інформацію з відкритих джерел для наших Сервісів, є те, що така обробка необхідна для наших законних інтересів. Зокрема, наші законні інтереси включають зменшення ризику шахрайства, створення більш безпечного середовища та підвищення корпоративної прозорості..

Якщо ми покладаємося на законні інтереси як на правову основу для обробки ваших Персональних даних, ми збалансуємо ці інтереси з вашими інтересами, основоположними правами та свободами, як того вимагає чинне законодавство та галузева практика.

5. ОБМІН/РОЗКРИТТЯ ДАНИХ ТА ПОСИЛАНЬ ТРЕТІХ ОСІБ

Відповідно до стандартної практики, яка відповідає вимогам чинного законодавства про захист даних, ваші Дані можуть бути передані третім особам за межами Фонду в таких випадках:

· за наявності вашої згоди або на ваш запит;

· у відповідь на вирок або інше рішення суду в рамках офіційного процесу;

· для розслідування та/або запобігання шахрайству з боку користувачів;

· якщо ми вважаємо, що це необхідно та/або в інтересах Фонду захистити або здійснити свої права або законні права інших осіб.

У деяких випадках нам може знадобитися передати ваші Дані третім особам.

Зокрема, ми можемо передавати ваші Дані, включаючи, але не обмежуючись контактними та технічними даними, третім особам, таким як постачальники послуг, які виконують різні функції, необхідні для надання благодійної допомоги.

Залежно від послуг, що надаються для обробки Даних, необхідних для роботи Сервісів, на підставі наших інструкцій, відповідно до цієї Політики та законів про захист даних, ми можемо передавати інформацію наступним третім особам:

· нашим партнерам, які виконують певні функції в ході надання благодійної допомоги;

· нашим партнерам, які надають послуги з виявлення та запобігання шахрайству, а також юридичні та фінансові (бухгалтерські) послуги;

· нашим партнерам - компаніям, що здійснюють обробку платежів (платіжним провайдерам);

· третім особам, яким ми зобов'язані розкривати ваші Дані відповідно до закону (наприклад, державним установам, правоохоронним органам, судам).

Нашим партнерам (постачальникам різних послуг) заборонено обробляти Персональні дані, які ми передаємо для них з певною метою, для будь-яких інших цілей, окрім тих, що визначені нами як контролером даних. Водночас ми укладаємо договори з такими партнерами, вимагаючи від них забезпечення такого ж рівня захисту та безпеки ваших Даних, який вимагається від нас відповідно до чинного законодавства. Ми також обмежуємо використання ваших Даних відповідно до наданої вами згоди (якщо згода є підставою для обробки Даних).

6. МІЖНАРОДНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Фонд співпрацює з різними компаніями в різних частинах світу для просування та/або надання клієнтам доступу до своїх Сервісів. Відповідно, ваші Дані можуть оброблятися за межами країни вашого проживання, в тому числі в країнах, які можуть не забезпечувати такий же рівень захисту ваших Даних, як ваша країна.

Коли ми передаємо Персональні дані одержувачам в інші країни, ми вживаємо заходів для дотримання відповідних правових і технологічних вимог, як описано в цій Політиці і згідно з чинним законодавством про захист даних, в тому числі положеннями статей 44-50 Загального регламенту про захист даних (EU GDPR).

При передачі ваших Даних до третіх країн, на які не поширюється «рішення про адекватність» Європейської Комісії, Фонд використовує стандартні договірні умови, обов'язкові корпоративні правила та спеціальні угоди про передачу та обробку даних. Крім того, ми вимагатимемо від усіх одержувачів даних забезпечити належний рівень захисту та безпеки ваших Даних, який вимагається чинним законодавством про захист даних.

У деяких випадках Фонду може знадобитися ваша явна згода на міжнародну передачу даних.

7. ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Ми зберігаємо ваші Персональні дані протягом часу, необхідного для досягнення цілей, для яких ми їх збирали, зокрема, для задоволення будь-яких юридичних вимог, ведення бухгалтерського обліку або звітності, а також для забезпечення виконання договорів.

Для визначення відповідного терміну зберігання Персональних даних, окрім цілей обробки, ми також враховуємо обсяг, характер і категорію даних, потенційний ризик заподіяння шкоди від несанкціонованого використання або розголошення даних, а також відповідні вимоги чинного законодавства.

Як правило, ми зберігаємо основну інформацію про наших клієнтів протягом шести років після того, як вони перестали бути нашими клієнтами (для податкових та юридичних цілей).

Зверніть увагу, що законодавство деяких країн може накладати додаткові вимоги, тому термін зберігання Даних може відрізнятися. Зокрема, якщо законодавство країни, в якій користувач користується нашими Сервісами, містить положення про позовну давність, що визначають період, протягом якого ви можете подати позов проти нас, і тому нам потрібні відповідні докази правовідносин з вами, ми можемо обробляти ваші Дані протягом цього періоду.

Ми також повинні враховувати періоди, протягом яких нам може знадобитися зберігати ваші Дані для виконання наших юридичних зобов'язань перед вами або регуляторними органами.

Зрештою, ми можемо звести до мінімуму ваші Дані, які ми обробляємо, або зробити їх анонімними (для дослідницьких або статистичних цілей), щоб вони більше не були пов'язані з вами. Якщо Дані були анонімізовані, ми можемо використовувати цю інформацію протягом невизначеного терміну, оскільки вона більше не містить персональних даних.

8. МЕТОДИ ЗАХИСТУ ДАНИХ

Фонд дуже серйозно ставиться до безпеки персональних даних. Щоб забезпечити безпечне зберігання ваших даних, ми впровадили багато технічних та адміністративних інструментів, які захищають дані від будь-якої несанкціонованої або незаконної обробки, а також від будь-яких втрат, знищення або пошкодження. Ми регулярно тестуємо наші заходи безпеки, щоб переконатися, що вони залишаються ефективними та дієвими.

Фонд дотримується принципу мінімізації даних. Ми обробляємо інформацію, пов'язану з нашими користувачами/клієнтами, яка нам дуже потрібна для виконання певних функцій і для конкретних цілей, визначених у цій Політиці. Ваші Дані доступні лише для обмеженого кола працівників, яким необхідний доступ до відповідних даних для виконання своїх функціональних обов'язків. Ми постійно проводимо навчання працівників щодо нашої Політики, яка регулює питання конфіденційності та безпеки даних.

Ми робимо все можливе для захисту даних, але ви повинні знати, що жоден спосіб передачі даних через Інтернет або електронні сховища не є на 100% безпечним. Тому ми не можемо гарантувати їх абсолютну безпеку. Якщо Фонд дізнається про порушення системи безпеки, ми повідомимо вас, якщо це передбачено чинним законодавством, щоб ви могли вжити відповідних заходів безпеки.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Всі фінансові транзакції обробляються через провайдера шлюзу, і дані кредитних карток для фінансових транзакцій не зберігаються і не обробляються на наших серверах.

Ми використовуємо зовнішнього постачальника платіжних послуг для обробки ваших платежів. Ці платіжні сервіси дозволяють нашому Веб-сайту обробляти ваші онлайн-платежі за допомогою кредитної картки.

Онлайн-форма, вбудована в наш Веб-сайт, надішле інформацію про вашу кредитну картку безпосередньо платіжному провайдеру, який збирає та обробляє платіжну інформацію відповідно до своєї політики конфіденційності. Тільки ви можете поділитися інформацією, необхідною для здійснення транзакції, з постачальником фінансових послуг, який обробляє транзакцію.

Фонд не бере участі в процесі обробки транзакції. Тим не менш, ми можемо отримувати зведену інформацію про всі здійснені покупки, включаючи суму транзакції, необхідну для підтвердження придбання Сервісів.

10. НАШІ КОНТАКТИ

Якщо у вас виникли запитання або ви хочете подати скаргу щодо використання нами ваших Персональних даних, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Ви можете зв'язатися з нами, надіславши електронного листа на наступну адресу: office@letshelp.com.ua.04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні