“Let’s help!” протягом 3 років системно працює з будинками для людей похилого віку. За ці роки ми зрозуміли, що необхідно кардинально міняти систему діяльності таких закладів, щоб люди, які проживають там, змогли жити, а не чекати смерті. У 2017 році фонд ініціював програму якісних змін життя для літніх людей в будинках престарілих «Гідна старість».

Збирати благодійну допомогу для людей похилого віку – дуже важко. Люди більш охоче допомагають дітям, підсвідомо вважаючи, що підтримувати потрібно майбутнє. Але майбутнє кожного з нас – це і є старість. Ми всі будемо бабусями і дідусями.

Умови, в яких живуть люди в таких будинках не мають нічого спільного з розумінням людської гідності: металевий посуд, відсутність елементарних побутово гігієнічних умов (мобільні туалети, стандартні санвузли, душ для тих, хто пересувається на візку тощо), ліжка-ровесники Сталіна, постільна та особиста білизна часів трест-драйву первого “Москвича”, кричуща нестача ліків, відсутність можливості проведення дозвілля.

«Гідна старість» – програма приведення до тями будинків для людей похилого віку у Київській, Черкаський та Львівській областей.

Команда Фонду поставила перед собою наступні завдання: встановити кожному підопічному кнопку виклику персоналу; оновити ліжка; придбати нові комплекти постільної білизни; закупити сучасні санітарні засоби; забезпечити специфічними побутовими засобами; зробити косметичний ремонт та оновити комунікації за потребою; створити атмосферу домашнього затишку; запровадити тренінгові програму для персоналу.

Ми розділили проект на 3 напрями, щоб кожен охочий міг долучитися саме до тієї частини, яка найбільше відгукується у душі: “Комфортне життя”, “Насичене життя” та “Здорове життя”

Якщо у Вас є можливість допомогти, звертайтеся до менеджера програми Віти Сидоренко за телефоном + 380 67 352 62 77, e-mail: Vita.Sydorenko@letshelp.com.ua

0
будинків для людей похилого віку
0
людей
0
областей України

Створюючи фонд 3 роки тому ми не очікували, з чим зіткнемось в будинках для людей похилого віку: відра, замість мобільних туалетів; зламані залізні ліжка радянських часів; стара запрана дірява постільна білизна; залізний посуд; відсутність реабілітаційного обладнання; стійкий неприємний запах та лякаюча самотність – ось, що живе в цих будинках.

В кімнатах відсутні домашній затишок та речі, які роблять цю кімнату власним домом: фоторамки, квіти, серветки та предмети пам’яті, гарні штори та настільні лампи.

Особисті речі мешканців будинків престарілих – це найдешевші, найпростіші вироби, які часто не враховують ані вікових, ані статевих особливостей. Зрозуміло, що в таких умовах дідусі й бабусі втратили самоповагу до себе, вони не мають ніякого бажання жити, боротися, радіти та мріяти. Левова частка недугів – у нашій голові, вони є відображенням нашого небажання боротися з ними, нашого способу життя, оточення та повсякдення. З комфорту, затишку, охайності почнуть відновлюватися самоповага та бажання жити.

Станом на 1 липня 2018-го ми зібрали 5 004 757,15 гривень і забезпечили будинку престарілих наступним:

937 одиниць реабілітаційного обладнання (1 481 885 гривень)

163 кулера для питної води (162 579 гривень)

7745 одиниць косметичних та гігієнічних засобів (731 250 гривень)

2496 одиниць санітарно-гігієнічних засобів (138 813 гривень)

404 одиниці побутової техніки (254 700 гривень)

805 одиниць побутової хімії (34 512 гривень)

18 одиниць меблів (39 680 гривень)

16 883 одиниці посуду (664 746 гривень)

3833 спальних комплекту (Наматрасники (316 од.), Подушки (350 од.), Ковдри (447 од.), Постільна білизна (1047 од.), Пледи (627 од.), Махрові рушники (1046 од.) = 794 187 гривень)

{Projects}
{News program}