fbpx

24 лютого 2017 року у Києві в арт-просторі «Золотое Сечение» відбувся перший благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва WHITE BOX.

Мета торгів – допомога будинкам престарілих Київської області, які на разі знаходяться у жалюгідному стані.

Свої роботи на аукціон виставили Олександр Ройтбурд, Максим Мамсіков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші автори.

Не дарма ми обрали своєю місію відродження культури благодійності в Україні.

29 жовтня 2017 року ми провели другий благодійний захід “White Box” на підтримку програми «ГІДНА СТАРІСТЬ».

На аукціоні було продано наступні лоти: боксерські рукавиці від Володимира Кличко з його особистим автографом, фотографія та особистий автограф легендарного французького актора Марселя Марсо, унікальна м’яка іграшка “Різдвяний медведик” лімітованої колекції від “Steiff”, скульптура “Піраміда” з особистої колекції Наталії Заболотної, ювелірна прикраса від ювелірної компанії “Oberig”, унікальна картина відомого художника І. Губського “Кравець, який шиє” з особистої колекції родини Бондаренко, антикварна фарфорова вазу 19 сторіччя з особистої колекції Яни Столар, вишиванка українського дизайнера Юлії Магдич в якій виступала Патрісія Каас, подарунковий сертифікат на уїк-енд на двох у Амстердам від туристичної компанії “Yana Luxury Travel”, кольє від ювелірного бренду “Guzema Jewelry”, вечеря від відомого шеф-кухара Артема Лоскутова, шовкографія одного з найвідоміших художників сучасності Іллі Чічкана. Також, на аукціоні було продано 15 унікальних картин української художниці Анастасії Грицингер.

14 листопада 2018 року пройшла третя Гала-вечеря “White Box”.

На аукціоні було продано наступні лоти: м’яч з автографом світової зірки баскетболу Олександра Волкова; картина відомої художниці, Лани Кауфман “Океан”; вихід з футболістом національної збірної України, Олегом Гусєвим перед початком матчу;  подарунковий сертифікат на уїк-енд на двох у Монако від туристичної компанії “Yana Luxury Travel”;  майстер-клас від Прими та Прем’єра Національної опери України, Катерини Кухар та Олександра Стоянова;  унікальний архіологічний експонат – слід трілобіта, котрий мешкав на нашій планеті 3,2 млн років тому, що має форму сердця і був винайдений всесвітньо відомим археологом, Іхманді Махант;  бюст “Без назви” – скульптор Володимир Сай; концерт гурту “Лісапетний батальйон” для пенсіонерів у Жовтневому палаці; ювелірна прикраса від компанії “Oberig”; картина сучасного українського художника, Юрія Соломка, “Любов”, яка була надана Наталією Заболотною; день зі співаком, композитором і актором  Дмитром MONATIK;  концерт народної артистки Алли Кудлай у геріатричному пансіонаті; арт-композиція талановитого скульптора, Олександра Лідаговського “Любов-Всесвітня”; картина одного з найбільш популярних українських сучасних художників за кордоном, Олександра Клименко.

0
зібрано коштів
0
проведено заходів
0
залучено митців

Створюючи фонд 3 роки тому ми не очікували, з чим зіткнемось в будинках для людей похилого віку: відра, замість мобільних туалетів; зламані залізні ліжка радянських часів; стара запрана дірява постільна білизна; залізний посуд; відсутність реабілітаційного обладнання; стійкий неприємний запах та лякаюча самотність – ось, що живе в цих будинках.

В кімнатах відсутні домашній затишок та речі, які роблять цю кімнату власним домом: фоторамки, квіти, серветки та предмети пам’яті, гарні штори та настільні лампи.

Особисті речі мешканців будинків престарілих – це найдешевші, найпростіші вироби, які часто не враховують ані вікових, ані статевих особливостей. Зрозуміло, що в таких умовах дідусі й бабусі втратили самоповагу до себе, вони не мають ніякого бажання жити, боротися, радіти та мріяти. Левова частка недугів – у нашій голові, вони є відображенням нашого небажання боротися з ними, нашого способу життя, оточення та повсякдення. З комфорту, затишку, охайності почнуть відновлюватися самоповага та бажання жити.

{Projects}
14 листопада 2018 пройшла третя Гала-вечеря White Box

7 500 000 було зібрано на програму “Гідна старість”