fbpx

24 лютого 2017 року у Києві в арт-просторі «Золотое Сечение» відбувся перший благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва WHITE BOX.

Мета торгів – допомога будинкам престарілих Київської області, які на разі знаходяться у жалюгідному стані.

Свої роботи на аукціон виставили Олександр Ройтбурд, Максим Мамсіков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші автори.

Не дарма ми обрали своєю місію відродження культури благодійності в Україні.

29 жовтня 2017 року ми провели другий благодійний захід “White Box” на підтримку програми «ГІДНА СТАРІСТЬ».

На аукціоні було продано наступні лоти: боксерські рукавиці від Володимира Кличко з його особистим автографом, фотографія та особистий автограф легендарного французького актора Марселя Марсо, унікальна м’яка іграшка “Різдвяний медведик” лімітованої колекції від “Steiff”, скульптура “Піраміда” з особистої колекції Наталії Заболотної, ювелірна прикраса від ювелірної компанії “Oberig”, унікальна картина відомого художника І. Губського “Кравець, який шиє” з особистої колекції родини Бондаренко, антикварна фарфорова вазу 19 сторіччя з особистої колекції Яни Столар, вишиванка українського дизайнера Юлії Магдич в якій виступала Патрісія Каас, подарунковий сертифікат на уїк-енд на двох у Амстердам від туристичної компанії “Yana Luxury Travel”, кольє від ювелірного бренду “Guzema Jewelry”, вечеря від відомого шеф-кухара Артема Лоскутова, шовкографія одного з найвідоміших художників сучасності Іллі Чічкана. Також, на аукціоні було продано 15 унікальних картин української художниці Анастасії Грицингер.

14 листопада 2018 року пройшла третя Гала-вечеря “White Box”.

На аукціоні було продано наступні лоти: м’яч з автографом світової зірки баскетболу Олександра Волкова; картина відомої художниці, Лани Кауфман “Океан”; вихід з футболістом національної збірної України, Олегом Гусєвим перед початком матчу;  подарунковий сертифікат на уїк-енд на двох у Монако від туристичної компанії “Yana Luxury Travel”;  майстер-клас від Прими та Прем’єра Національної опери України, Катерини Кухар та Олександра Стоянова;  унікальний архіологічний експонат – слід трілобіта, котрий мешкав на нашій планеті 3,2 млн років тому, що має форму сердця і був винайдений всесвітньо відомим археологом, Іхманді Махант;  бюст “Без назви” – скульптор Володимир Сай; концерт гурту “Лісапетний батальйон” для пенсіонерів у Жовтневому палаці; ювелірна прикраса від компанії “Oberig”; картина сучасного українського художника, Юрія Соломка, “Любов”, яка була надана Наталією Заболотною; день зі співаком, композитором і актором  Дмитром MONATIK;  концерт народної артистки Алли Кудлай у геріатричному пансіонаті; арт-композиція талановитого скульптора, Олександра Лідаговського “Любов-Всесвітня”; картина одного з найбільш популярних українських сучасних художників за кордоном, Олександра Клименко.

21 листопада 2019 відбулася третя щорічна благодійна гала вечеря “White Box”.

На заході команда Let’s help доповіла  благодійникам про результати своєї роботи, поділилася планами на майбутній рік і провела благодійний аукціон на користь програми “Гідна старість”. Традиційно ведучим цього заходу був Юрій Горбунов, а режисером-постановником – Семен Горов. Для гостей була організована насичена програма в стилі знаменитого мюзиклу “Привид опери” за участю оперних виконавців Олени Гребенюк та Богдана Кірєєва, балетів А6 та DÀrts, відбулася презентація нового соціального ролику Фонду.

Для аукціону свої картини надали українські художники і скульптори Олександр Ройтбурд, Роман Мінін, Олег Тістол, Юрій Соломко, Костянтин Павлишин, Сергій Гай, Вінні Реунов, Олексій Сай, скульптури Дмитро Грек, Саїд Ахмаді, Михайло Вертуозов, Данило Шумихин.  Також на аукціоні були представлені дорогоцінні вироби ювелірної майстерні Guzema Fine Jewelry, компанії “Оберіг”, вечеря від Ектора Хіменеса-Браво, сертифікат на Новорічне привітання від казкових персонажів Kiwi Family Party. Найдорожчим лотом на аукціоні став благодійний концерт для пенсіонерів від Наталії Могилевської, який в наступному році відбудеться в Києві. Народна артистка України пообіцяла відмовитися від гонорару за цей виступ, щоб Фонд мав можливість привести якомога більше підопічних геріатричних пансіонатів за зібрані на цей лот кошти.

Фонд дякує за підтримку партнерам заходу: Remy Martin, Diplomat Service, Fleur de Lis, Franz Audio, Rent Media, компанії Маніфест.

 

Довідка: Благодійний фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «Ліга». Засновники покривають усі адміністративні витрати Фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків витрачати на реалізацію програм Фонду.

Фондом Let’s help здійснюється системна допомога 143 геріатричним пансіонатам у 8 областях України.  Зокрема, в цих закладах замінено металевий посуд на склокерамічний, забезпечується доступ до питної води, закуповується реабілітаційне обладнання, засоби гігієни, постільна білизна та постільні приналежності.  Більше ніж 8000 людей з геріатричних пансіонатів України знаходяться під опікою фонду.

0
зібрано коштів
0
проведено заходів
0
залучено митців

Створюючи фонд 4 роки тому ми не очікували, з чим зіткнемось в геріатричних пансіонатах для літніх людей: відра, замість мобільних туалетів; зламані залізні ліжка радянських часів; стара запрана дірява постільна білизна; залізний посуд; відсутність реабілітаційного обладнання; стійкий неприємний запах та лякаюча самотність – ось, що живе в цих будинках.

У кімнатах відсутні домашній затишок та речі, які роблять цю кімнату власним домом: фоторамки, квіти, серветки та предмети пам’яті, гарні штори та настільні лампи.

Особисті речі мешканців будинків престарілих – це найдешевші, найпростіші вироби, які часто не враховують ані вікових, ані статевих особливостей. Зрозуміло, що в таких умовах дідусі й бабусі втратили самоповагу до себе, вони не мають ніякого бажання жити, боротися, радіти та мріяти. Левова частка недугів – у нашій голові, вони є відображенням нашого небажання боротися з ними, нашого способу життя, оточення та повсякдення. З комфорту, затишку, охайності почнуть відновлюватися самоповага та бажання жити.

{Projects}
14 листопада 2018 пройшла третя Гала-вечеря White Box

7 500 000 було зібрано на програму “Гідна старість”