24 лютого 2017 року у Києві в арт-просторі «Золотое Сечение» відбувся перший благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва WHITE BOX.

Мета торгів – допомога будинкам престарілих Київської області, які на разі знаходяться у жалюгідному стані.

Свої роботи на аукціон виставили Олександр Ройтбурд, Максим Мамсіков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші автори.

Не дарма ми обрали своєю місію відродження культури благодійності в Україні.

29 жовтня 2017 року ми провели другий благодійний захід “White Box” на підтримку програми «ГІДНА СТАРІСТЬ».

На аукціоні було продано наступні лоти: боксерські рукавиці від Володимира Кличко з його особистим автографом, фотографія та особистий автограф легендарного французького актора Марселя Марсо, унікальна м’яка іграшка “Різдвяний медведик” лімітованої колекції від “Steiff”, скульптура “Піраміда” з особистої колекції Наталії Заболотної, ювелірна прикраса від ювелірної компанії “Оберіг”, унікальна картина відомого художника І. Губського “Кравець, який шиє” з особистої колекції родини Бондаренко, антикварна фарфорова вазу 19 сторіччя з особистої колекції Яни Столар, вишиванка українського дизайнера Юлії Магдич в якій виступала Патрісія Каас, подарунковий сертифікат на уїк-енд на двох у Амстердам від туристичної компанії “Yana Luxury Travel”, кольє від ювелірного бренду “Guzema Jewelry”, вечеря від відомого шеф-кухара Артема Лоскутова, шовкографія одного з найвідоміших художників сучасності Іллі Чічкана. Також, на аукціоні було продано 15 унікальних картин української художниці Анастасії Грицингер.

0
зібрано коштів
0
проведено заходів
0
залучено митців

Створюючи фонд 3 роки тому ми не очікували, з чим зіткнемось в будинках для людей похилого віку: відра, замість мобільних туалетів; зламані залізні ліжка радянських часів; стара запрана дірява постільна білизна; залізний посуд; відсутність реабілітаційного обладнання; стійкий неприємний запах та лякаюча самотність – ось, що живе в цих будинках.

В кімнатах відсутні домашній затишок та речі, які роблять цю кімнату власним домом: фоторамки, квіти, серветки та предмети пам’яті, гарні штори та настільні лампи.

Особисті речі мешканців будинків престарілих – це найдешевші, найпростіші вироби, які часто не враховують ані вікових, ані статевих особливостей. Зрозуміло, що в таких умовах дідусі й бабусі втратили самоповагу до себе, вони не мають ніякого бажання жити, боротися, радіти та мріяти. Левова частка недугів – у нашій голові, вони є відображенням нашого небажання боротися з ними, нашого способу життя, оточення та повсякдення. З комфорту, затишку, охайності почнуть відновлюватися самоповага та бажання жити.

{Projects}
{News program}