fbpx

“Let’s help!” протягом 4 років підтримує та розвиває першу благодійну дитячу волонтерську ініціативу в Україні “Волонтерчики”, основною метою якої є виховання в дітях чуйності, відповідальності та розуміння цінності взаємодопомоги.

Зробити разову акцію та відчути себе героєм круто, але благодійність – це не геройство, це – спосіб життя.

Ми вчимо дітей не намагатися стати суперменами, а робити маленькі справи, які будуть змінювати світ іншої людини навколо.

Ми готуємо концерти, пишемо листи, разом малюємо або читаємо вірші, організовуємо пікніки та розмовляємо про життя. Увага та теплі слова – найцінніші дитячі прояви чуйності для цих людей.

Волонтерчики допомагають літнім людям за програмою “ГІДНА СТАРІСТЬ” в будинках для літніх людей, якими опікується фонд.

0
волонтерчиків
0
поїздок
0
років проекту

Волонтерчики допомагають літнім людям в рамках програми “ГІДНА СТАРІСТЬ” в будинках для літніх людей, якими опікується фонд.

Проекти Волонтерчиків:

ЛИСТ ДО БАБУСІ

Завдяки цьому проекту діти мають можливість отримати свій перший позитивний досвід благодійництва вже з 3-4 років! Для цього потрібно написати листа та передати його волонтерчикам Фонду, які відправлять лист до самотніх стареньких. Теплі слова від щирого серця – перетворюють кожне послання в маленьке диво.  Нам надсилають листи зі всієї України та, навіть, з Германії, Канади!

МАЙСТЕРНЯ ДОБРИХ СПРАВ

Виготовляючи щось власноруч в дитячому клубі, місті професій, школі або дитячому садочку у дитини є можливість залишити саморобку для незнайомої людини, якою опікується фонд. Заклади збирають та передають волонтерчикам фонду дитячі роботи. Волонтерчики, в свою чергу, везуть такі цікаві подарунки до геріатричних пансіонатів. Фотозвіти про отримання саморобок можна подивитись на сайті фонду.

ТА ЩЕ БАГАТО ІНІЦИАТИВ, ТАКИХ ЯК КОНЦЕРТИ, ПІКНІКИ ТА ІНШЕ

{Projects}
{News program}