“Let’s help!” протягом 3 років підтримує та розвиває першу благодійну дитячу волонтерську ініціативу в Україні “Волонтерчики”, основною метою якої є виховання в дітях чуйності, відповідальності та розуміння цінності взаємодопомоги.

Зробити разову акцію та відчути себе героєм круто, але благодійність – це не геройство, це – спосіб життя.

Ми вчимо дітей не намагатися стати суперменами, а робити маленькі справи, які будуть змінювати світ іншої людини навколо.

Ми готуємо концерти, пишемо листи, разом малюємо або читаємо вірші, організовуємо пікніки та розмовляємо про життя. Увага та теплі слова – найцінніші дитячі прояви чуйності для цих людей.

Волонтерчики допомагають літнім людям за програмою “ГІДНА СТАРІСТЬ” в будинках для літніх людей, якими опікується фонд.

Також, наші Волонтерчики допомагають дітям-сиротам із дитячих будинків, якими опікується фонд. Діти приймають активну участь в ініціативах фонду: збирають кошти, відвідують заклади та спілкуються з дітьми.

0
волонтерчиків
0
поїздок
0
років проекту

Волонтерчики допомагають літнім людям за програмою “ГІДНА СТАРІСТЬ” в будинках для літніх людей, якими опікується фонд підтримуючи стареньких вже протягом трьох років та відвідують їх один раз на 3 місяці

Волонтерчики допомагають дітям-сиротам із дитячих будинків, якими опікується фонд приймаючи  активну участь в ініціативах фонду: збирають кошти, відвідують та спілкуються з дітьми

Проекти Волонтерчиків:

ЛИСТ ДО БАБУСІ

Завдяки цьому проекту діти мають можливість отримати свій перший позитивний досвід благодійництва вже з 3-4 років! Для цього потрібно написати листа та передати його волонтерчикам Фонду, які відправлять лист до самотніх стареньких. Теплі слова від щирого серця – перетворюють кожне послання в маленьке диво.  Нам надсилають листи зі всієї України та, навіть, з Германії, Канади!

МАЙСТЕРНЯ ДОБРИХ СПРАВ

Виготовляючи щось власноруч в дитячому клубі, місті професій, школі або дитячому садочку у дитини є можливість залишити саморобку для незнайомої людини, якою опікується фонд. Заклади збирають та передають до волонтерчиків фонду дитячі роботи. Волонтерчики, в свою чергу, везуть такі цікаві подарунки до дитячих будинків або будинків літніх людей. Фотозвіти про отримання саморобок можна подивитись на сайті фонду.

ТА ЩЕ БАГАТО ІНІЦИАТИВ ТАКИХ ЯК КОНЦЕРТИ, ПІКНІКИ ТА ІНШЕ

{Projects}
{News program}