Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

Допомога ЗСУ

Допоможемо нашим українським захисникам та захисницям!

Друзі, ви знаєте, що до 24 лютого 2022 року ми постійно допомагали лише в напрямку підтримки літніх людей. Але саме зараз час відійти від правил і робити все можливе, щоб зберегти наших людей, зберегти нашу країну, зберегти наше майбутнє.

Сьогодні мир і спокій кожного з нас залежать від Збройних сил України та Територіальної оборони. Тому ми просто не можемо залишатись осторонь і при кожній можливості намагаємось, чим можемо, підтримати наших захисників та захисниць. Саме завдяки їм ми маємо змогу продовжувати нашу діяльність – будувати гідну старість і підтримувати літніх людей у різних куточках України.
З 24 лютого ми вже надали допомогу у вигляді:
- Доставили генератор, сушарки для одягу, фільтри для води та польові душі;
- Доставляли теплі обіди для ТрО протягом березня-квітня 2022р;
- У травні 2022р. вручили 650 подарункових наборів із засобами гігієни жінкам, які несуть службу у військоматі, військовому госпіталі, 72-ій бригаді, ЗРП і волонтерському штабі в м. Біла Церква;

- 3,5 тони енергетиків для кількох підрозділів ТрО в Києві та області;
- Постійно передаємо ліки, засоби гігієни та засоби для прання;
- Організували влітку масштабне годування варениками, приготованих бабунями, для ЗСУ Київщини;

- Постійно надаємо засоби для догляду за шкірою (креми, гелі, бальзами для заживлення шкіри, антиперспіранти, тощо) від партнера L'Oreal Україна. А це понад 20 000 одиниць продукції;

- Взяли участь у переобладнанні бусу для військових (Let's help допоміг придбати Bandera Power та плазму). У травны 2023 бус поїхав на передову і допомагає нашим захисникам відвойовувати рідну землю.
Приєднуйтесь внеском!

Підтримаємо тих, хто захищає нашу свободу ціною власного життя!
Ми намагаємось при кожній можливості допомогти ЗСУ і запрошуємо долучитись Вас до нашої ініціативи. Наш фонд залучає партнерів як з України, так і з-за кордону. Але отримуючи таку необхідну допомогу, не завжди є можливість доставити швидко допомогу до місця призначення. Ми максимально залучаємо волонтерів і партнерів, але транспортні витрати залишаються на нас.

Будемо раді Вашій підтримці у вигляді благодійного внеску для ЗСУ. Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідних речей та логістичні потреби для доставки гуманітарної допомоги наших хлопцям та дівчатам.
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні