fbpx
Принципи роботи

Ми хочемо показати, що нам можна довіряти, тому формуємо роботу фонду за принципом максимальної відкритості та прозорості кожного платежу. Щомісяця ми розміщуємо інформацію про рух грошових коштів у рамках кожного проекту, а також загальну суму використаних надходжень. Звітну інформацію про проведену роботу Ви також можете знайти на сторінках Відео- та Фотогалерей.

Ми приймаємо запити від тих, хто потребує допомоги та підтримуємо деякі категорії соціально незахищених верств населення. Проводимо докладну співбесіду, розбираємося в кожній конкретній ситуації, за необхідності – залучаємо профільних спеціалістів. Ми надаємо допомогу тим, чий запит пройшов вивчення та ретельну перевірку спеціалістами Фонду. Ми супроводжуємо проект та звітуємо перед вами.

Ми приймаємо від вас гуманітарну допомогу (одяг, взуття, іграшки, меблі, техніку, ліки, памперси та інші засоби особистої гігієни, книги, канцелярське приладдя, миючі засоби тощо) і розподіляємо її, залежно від потреб, у пункти призначення. Ви завжди можете дізнатися, куди спрямовано допомогу, надану вами.

Ми також чекаємо вашої безпосередньої участі у наших проектах. Якщо ви вмієте малювати, граєте на музичних інструментах, робите масаж, добре володієте іноземною мовою та комп’ютером, вмієте плести бісером – ви нам потрібні!!! Точніше, ви потрібні дітям, позбавленим родинного затишку та піклування. Ви потрібні літнім людям для спілкування і підтримки. Ваша допомога дуже потрібна усім нужденним людям.

УВАГА! Фонд не видає кошти заявнику особисто. Фонд сплачує офіційні рахунки або закуповує те, що необхідно

Правила роботи

«Let’s help!» несе відповідальність за цільове використання коштів, зібраних за допомогою Фонду

Благодійники самі визначають розмір допомоги, яку вони хочуть надати

Усі кошти, переказані благодійниками, зараховуються на розрахункові рахунки Фонду

Фонд не передає кошти нужденним, а тільки сплачує їх рахунки

Якщо сума, передбачена визначеним проектом, зібрана, а кошти на нього продовжують надходити, вони спрямовуються на фінансування іншого проекту на розсуд Фонду, але за погодженням із благодійником

Пожертви без цільового призначення направляються на загальний рахунок Фонду, а у подальшому – на реалізацію благодійних проектів

Реєстраційні документи
Наші реквізити

БО «МБФ «ДАВАЙ ДОПОМОЖЕМО»

Код за ЄДРПОУ: 39744069

р/р: UA563808380000026001700386906 (UAH), UA503808380000026001700386917 (EUR)

в ПАТ «ПРАВЕКС-БАНК» в м. Київ

МФО: 380838

Директор: Бондаренко Ольга Григорівна

Звітність Фонду