Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

Подаруй красу

Детальніше про проект
Let's help облаштовує у чотирьох пансіонатах Київської області простір для 340 дідусів та бабусь, у якому буде все необхідне та зручне для того, щоб зробити зовнішній вигляд бабусь та дідусів гарним. У цьому просторі мають бути: мийка для голови, парикмахерське крісло, стіл для манікюру, парикмахерське та манікюрне приладдя та дзеркала, в які захочеться дивитися. Задля цього нам потрібна ваша допомога та енергія. Щоб втілити цю ідею у життя, нам необхідно зібрати 1 000 000 гривень.

У 2020 році Let's help запускає Всеукраїнський проект глобальних змін геріатричних пансіонатів. Ми щиро віримо, що будинки для літніх людей можуть бути місцем, де люди похилого віку будуть хотіти жити. Це перший такий проект в Україні, він покликаний поліпшити ментальне здоров'я та надати необхідну турботу і підтримку самотнім людям літнього віку.
Ідея цього проекту з'явилася органічно з нашої діяльності.

Місія проекту – показати, що краса не має віку, краса дає бажання жити, вона поза забобонами та поза параметрами. Краса для літніх людей – це емоційний стан, це турбота, це самовідчуття, їх стимул до життя. Елементарні для нас з вами речі, для них – забуте відчуття впевненості. Наша мета – дати їм цю емоцію.

Ви можете долучитися та дарувати красу: зробити переказ коштів, поділитися інформацією про проект у своїх соціальних мережах, придбати футболку або браслет, створені на підтримку проекту відомими дизайнером Ольгою Навроцькою та ювеліром Валерією Гуземою. Якщо ви працюєте у б'юті-індустрії та можете поділитися обладнанням та своєю майстерністю перукаря, майстра з манікюру, косметолога – будемо вдячні за вашу участь, #letshelpbeautyangels

Протягом усього існування Фонду ми неодноразово проводили заходи, спрямовані саме на те, щоб підтримати у бабусях та дідусях бажання жити та усіляко підбадьорити їх: творчі майстер-класи, тематичні вечірки з коктейлями та танцями, виїзні дні краси для жителів пансіонатів, зйомки для проектів фонду за участі бабусь і дідусів. Всі ці активності показали нам, наскільки важливо для них залишатися у центрі уваги, наскільки їм бракує живого спілкування та турботи.
Не зволікайте, заходьте, регіструйтеся та долучайтеся. Першу кімнату краси ми відкриємо вже зовсім скоро – у березні
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні