Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

ХТО НАМ ДОПОМАГАЄ


Тетяна Гончарова
Волонтерка, українська журналістка, теле- та радіоведуча
"Останні 4-5 років поспіль я підтримую всі заходи для людей і про людей літнього віку. Бо хочу теж дорослішати, старішати гідно, активно. Хочу, щоб в країні припинився ейджизм. Щоб незалежно від віку в нашій країні ми всі були рівні."

"Я відчуваю в собі бажання і внутрішню потребу допомагати самотнім літнім людям, які часто опиняються в скрутних життєвих обставинах. Це йде від душі. Вже багато років я підтримую Благодійний фонд Let's help, який системно опікується бабунями і дідунями в геріатричних пансіонатах по всій Україні. Кожного разу, коли нам вдається хоч трохи прикрасити їхні сірі будні, я відчуваю величезне щастя, душевне тепло і задоволення".

Фаїна Тадеєва
Громадська діячка, волонтерка


Таміла Немченко
Амбасадорка Благодійного фонду Let's help
"Моя головна мотивація допомагати літнім людям - це усвідомлення того, що ти можеш зробити людину щасливою своєю увагою і турботою, побачити на її обличчі посмішку і дати трохи тепла і відчуття, що вона не самотня, про неї пам'ятають, її не покинули!"

"Благодійність є важливою частиною корпоративно-соціальної відповідальності Figaro-Catering. Ми намагаємось максимально долучатись до добрих справ фонду, бо вважаємо що тільки так можна побудувати в Україні гідні умови життя та підвищити культуру старіння!"

Разом із БФ Let's help Figaro-Catering реалізували різні проєкти, спрямовані на підтримку пенсіонерів та покращення психологічного стану мешканців геріатричних пансіонатів. Саме за ініціативи Олександра, засновника Figaro-Catering, щороку самотні бабуні та дідуні отримують свіжоспечені паски. А у 2022 році Figaro-Catering підтримали ініціативу фонду та допомогли організувати масштабне приготування та пригощання варениками ЗСУ в Київській області – 15 бабунь під керівництвом команди Figaro за день зліпили 3000 вареників з ягодами, вкладаючи в свою роботу всю турботу та побажання найшвидшої перемоги хлопцям та дівчатам, які захищають рідну країну.

Олександр Котолуп
засновник та ідейний натхненник Figaro-Catering


Лідія Боназзі
Маркетинг-директорка мережі “Фора"
"Піклування про наших літніх гостей для Фори вже традиція. В 2016 році ми запровадили програму «Турбота», завдяки якій пенсіонери та люди з особливими потребами мають змогу придбати товар за зниженими цінами. А проєкт «Бали добра» – це можливість для кожного з нас долучитися до піклування та зробити життя самотніх літніх людей більш комфортним. Ми дуже ретельно ставимось до вибору організацій-партнерів, саме з Let's help вже давно працюємо над різними проєктами, адже вони не раз довели, що дійсно піклуються про стареньких людей, і що їм можна довіряти".

"Благодійність займає особливе місце і є важливою частиною корпоративної соціальної відповідальності у Familia Dental Clinic.

Разом із БФ Let's help власники Стоматологічна клініка Familia Dental Clinic Євтушенко Марина Олександрівна та Валентина Григорівна реалізували давнішню мрію: підтримувати фінансово колег-медиків пенсійного віку. Тих, хто присвятив життя медицині, хто десятиліттями рятував людські життя та здоров'я, а на пенсії сам потребує порятунку від бідності.

Серед них стоматолог з понад 50-річним стажем, зав.відділення діагностики з 60 річним досвідом роботи, відданими українській медицині та багато інших.

Регулярна щомісячна фінансова допомога від Familia Dental Clinic передається у БФ Let's help, які на ці кошти формують щомісячний великий продуктовий набір. Благодійна ініціатива є своєрідною подякою від працюючих колег".

Familia Dental Clinic
Cтоматологічна клініка

"Monobank співпрацює з багатьма фондами. Ми розуміємо, наскільки важлива тема благодійності, і зробили один із найпростіших способів для перерахування допомоги. Допомогти фонду Let's help ви можете в нас у додатку. Для цього досить зайти в monobank - Інші платежі - Благодійність - обрати фонд - ввести суму. Платіж надіслано! Під описом фонду ви знайдете інформацію, на що зараз йде збір. Приєднуйтеся!"

Ірина Радченко
Керівниця проєктів “Платежі" в Monobank

Марина Мірошниченко
Волонтерка
"Щоб повірити в добро, треба почати його робити"

Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні