EN
Про фонд
Програма Гідна старість
Програма Універсальне середовище
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Підтримуємо дітей з діагнозом ДЦП в їх боротьбі за здорове життя
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Ваш email
Ваш телефон
Натискаючи кнопку Допомогти Ви погоджуєтесь з умовами Договору-оферти

ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

Благодійний Фонд "Let's help" піклується про 127 геріатричних пансіонати, в яких живуть десятки тисяч осіб, та працює над розширенням своєї допомоги до меж усієї України.

Також під опікою благодійного фонду сьогодні перебувають самотні та малозабезпечені пенсіонери, які не проживають в геріатричних пансіонатах. Їм надається допомога продуктовими наборами, організовуються свята та концерти, "кімнати краси" та інші заходи.

Для того, щоб подати заяву на отримання допомоги по програмі "Універсальне середовище", яка опікується дітьми з ДЦП, потрібно ознайомитися з Правилами роботи Let's help та заповнити анкету на сайті Фонду.
Правила фонду
Не працює з онкохворими та їх рідними;
Надає допомогу виключно через юридичні установи;
Не передає фізособам кошти, медикаменти, матеріальні цінності тощо;
Не працює з контрагентами за межами України;
Сплачує офіційні рахунки або закуповує те, не що виписано рецепт лікаря;
Отримати допомогу родина може 1 раз на рік;
Проходження реабілітації дітей до 12 років;
Надсилання матеріалів до Фонду у якісному вигляді (фото, скан-копії).
Нижче ви знайдете відповіді на найактуальніші питання щодо програми "Універсальне середовище":
Якщо Фонд оплатить реабілітацію дитини у державній реабілітаційній установі, чи не позбавлять її у майбутньому можливості пройти реабілітацію за державний кошт?
Оплата Фондом курсу реабілітації не позбавляє дитину в майбутньому можливості проходити лікування за рахунок бюджетних коштів.
Чи можна довіряти якості наданих послуг у державній установі?
Реабілітаційні установи з переліку на сайті Мінсоцполітики України є спеціалізованими медичними установами. У закладах проводиться реабілітаційне лікування, консультативно-діагностична допомога досвідчених фахівців, використовуються сучасні методи діагностики та реабілітації, які підбираються індивідуально відповідно до наявних потреб кожної дитини.
Де можна знайти перелік клінік?
Перелік закладів реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики, Фонду соціального захисту інвалідів, місцевих та регіональних органів. Наприклад, на сайті Мінсоцполітики: cutt.ly/jydIINN
З 2020 року фонд співпрацює лише з державними реабілітаційними центрами?
На сайті Міністерства соціальної політики є й недержавні, але акредитовані реабілітаційні центри, але фонд з ними не співпрацює.
Якщо у дитини немає офіційно встановленого діагнозу ДЦП, а є супутні діагнози, чи можемо родина звернутися за допомогою до Let's help?
Фонд з 2020 року розглядає документи на отримання допомоги у проходженні реабілітаційних заходів дітям з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, які скористалися можливістю проходження реабілітації за останні 6 місяців 2019 року за постановою Кабміну від 27.03.2019 № 309.
Важливо! Ви можете звернутись до нас за допомогою у інших випадках. Фонд Let's help обов'язково розгляне усі звернення та буде приймати індивідуальні рішення щодо конкретних ситуацій.
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
  • 04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
  • +38 (044) 221-61-21
  • office@letshelp.com.ua
© 2021 Let's help! Всі права захищенні