
12 травня запрошуємо приєднатися до команди волонтерчиків та відвідати наших бабусь та дідусів нового геріатричного пасіонату в с. Зеленьки Миронівського району.
Ця поїздка співпала з днем Матері, що святкується в Україні кожного року. Збіг дуже символічний, бо в поїздках волонтерчики завжди зі своїми матусями.
І в цей день ми подаруємо свою увагу і родинне тепло самотнім мешканцям пансіонату.
Запрошуємо мам і татусів разом зі своїми дітками провести час корисно, цікаво та весело.
Разом приберемо територію пансіонату, щоб бабусям і дідусям було приємно прогулюватися теплими весняними днями та милуватися квітами, які посадимо.
Разом приготуємо смачний люля-кебаб на барбекю та пригостимо всіх стареньких.
Разом поспіваємо старовинних українських пісень та пісень про матусь, поспілкуємося з дідусями та бабусями, дізнаємося їх захоплюючі історії.
УМОВИ УЧАСТІ:
– у заході беруть участь діти від 5 років у супроводі дорослого
За бажанням діти можуть приготувати виступ (вірш, пісня, танок) та листівку для привітання бабусь.
Зустрічаємось: вул. Парково-Сирецька 23 (Бізнец-центр “ЛІГА”) в 09:45.
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ: 12.05.2019 о 10:00
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА
Благодійний внесок за участь у поїздці 400 грн. (1 місце в автобусі!).
Реєстрація за лінком https://letshelp.com.ua/campaign/volonterchyky-pospishayut-na-dopomogu-1/
Фонд “Let’s help!” підтримує та розвиває Перший всеукраїнський дитячий благодійний рух “Волонтерчики”, основною метою якого є виховання в дітях чуйності, відповідальності, взаємодопомоги та цінності літньої людини. Зробити разову акцію та відчути себе героєм круто, але благодійність – це не геройство, це – спосіб життя. Ми вчимо дітей не намагатися стати суперменами, а робити маленькі справи, які будуть робити світ іншої людини навколо – кращим.
{Begin event}
{End event}
Email:
{Phone}