About our fund
Dignified retirement Program
Current fundraisings
All the fund's reports are available here
We help lonely elderly people
Our current fundraisings
Volunteering
We need your help. Join us
Get help
Do you need help? Contact the Let's help foundation
Reports
Find out who we are and what we have done already
MENU

Геріатричні пансіонати

Допоможемо бабуням і дідуням жити гідно та щасливо!

Багато бабунь і дідунь на схилі своїх літ вимушено опиняються в геріатричних пансіонатах через самотність та проблеми зі здоров'ям.

Ми часто навідуємось до них. Усі вони щиро радіють нашим зустрічам, маленьким подаруночкам, бо головне для них – увага та турбота. Ніхто не хоче відчувати себе покинутим та нікому не потрібним. Це дуже боляче.

Зараз близько 25 тисяч літніх українців проживають в таких пансіонатах. Це їхній рідний дім до кінця життя. .Щоденно не вистачає елементарних речей – памперсів, білизни, засобів особистої гігієни, одягу, посуду тощо. Не кажучи вже про елементи комфорту, затишку і як наслідок – позитивних емоцій та гарного настрою.

Ми змінюємо життя цих людей та робимо все, щоб їхня старість була гідною: привозимо необхідні речі, продукти, влаштовуємо святкування, концерти, спілкування з волонтерами та волонтерчиками.

Зараз під опікою Let's help перебуває 127 пансіонатів у 10-ти областях: Київській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Львівській, Сумській, Полтавській Одеській, Запорізькій, Івано-Франківській. Для того, щоб взяти під опіку нові області, нам дуже потрібна ваша допомога: ЗБІР На сайті Let's help діятиме постійний збір на допомогу Геріатричним пансіонатам.

Долучайтесь! Маленького добра не буває!
Підписатись на регулярний внесок довільної суми
  • 04112, Kyiv, Ukraine,
    Parkovo-Syretska str., 23
© 2023 Let's help! All rights reserved