About our fund
Dignified retirement Program
Current fundraisings
All the fund's reports are available here
We help lonely elderly people
Our current fundraisings
Volunteering
We need your help. Join us
Get help
Do you need help? Contact the Let's help foundation
Reports
Find out who we are and what we have done already
MENU

УКРАЇНСЬКИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОРУМ

В Україні сьогодні налічується близько 11,3 мільйонів пенсіонерів, а це майже третина населення! Разом з тим середній розмір пенсії станом на початок 2021 року в Україні складає 3507 гривень. Все більше людей потребують допомоги та підтримки.
Тому благодійний фонд Let's help започаткував Український пенсійний форум — експертну платформу, яка стала потужним стартом та фундаментом для розробки пенсійної стратегії України з метою покращення якості життя людей пенсійного віку та захисту їх прав.

У січні 2021 року відбувся перший Український пенсійний форум, який зібрав українських та міжнародних експертів у сфері старіння, щоб обговорити якість життя людей пенсійного віку, їх права та стратегію створення гідної старості в Україні.

Серед спікерів Форуму були Міністр соціальної політики Марина Лазебна, директор та засновниця благодійного фонду Let's help Ольга Бондаренко, доктор медичних наук, професор Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова Віра Чайковська та інші.
ВІДЕО з першого Українського пенсійного форуму можна подивитись тут:
Ми об'єднуємо суспільство задля створення гідної старості в Україні. Кожен українець має право жити в пенсійному віці гідно та отримувати якісні послуги.

Тому ми запрошуємо найкращих фахівців галузі пенсійної реформи, геріатрії та геронтології задля створення єдиної пенсійної стратегії в Україні, яка стане основою для кожного українця бути впевненим в своєму майбутньому.

Також ми залучаємо для підтримки міжнародних партнерів та консультантів, представників різних країн, які вже успішно пройшли цей шлях в своїх країнах та готові допомогти впроваджувати найкращі світові стандарти та практики в Україні.
Усі новини проєкту та найбільш актуальна і важлива інформація про аспекти планування життя в пенсійному віці розміщуються на Facebook-сторінці Форуму:
  • 04112, Kyiv, Ukraine,
    Parkovo-Syretska str., 23
© 2023 Let's help! All rights reserved