About our fund
Dignified retirement Program
Current fundraisings
All the fund's reports are available here
We help lonely elderly people
Our current fundraisings
Volunteering
We need your help. Join us
Get help
Do you need help? Contact the Let's help foundation
Reports
Find out who we are and what we have done already
MENU

Засоби гігієни
для бабунь та дідунь

Підписатись на регулярний внесок довільної суми
Детальніше про проект
Гідність та якість життя бабунь і дідунь в геріатричних пансіонатах – наш пріоритет!
Зараз під системною опікою Фонду Let's help перебувають десятки тисяч самотніх пенсіонерів, які мешкають в 127-ми геріатричних пансіонатах в 10-ти областях України.

Ми відвідуємо наших підопічних, багато спілкуємось з ними, керівництвом і персоналом геріатричних закладів, щоб чітко розуміти, які проблеми потребують нагального вирішення.
Повірте, що найголовніше незакрите питання, яке стоїть в кожному пансіонаті – це засоби гігієни, а саме підгузки, урологічні прокладки та пелюшки для бабунь і дідунь, які не можуть самостійно обслуговувати себе.

Держава має виділяти кошти на 1 підгузок в день для лежачого мешканця геріатричного пансіонату, на практиці й це часто не виконується. Але таких підгузків потрібно мінімум 3 на добу! Мова йде про близько 4 000 людей, які дуже потребують нашої з вами допомоги! А це мінімум 150 упаковок памперсів на місяць.

Це питання не лише гігієни, зручності та комфорту, але й гідності та самостійності.
Переважна більшість наших підопічних – покинуті, самотні, хворі люди – вони не можуть самостійно обслуговувати себе і потребують постійної уваги та піклування.

Завдяки нашим партнерам та благодійникам ми вже неодноразово закривали потреби в засобах гігієни серед наших підопічних. Ми вдячні кожному за допомогу! Однак, потреба нікуди не зникає, вона гостро стоїть кожного дня.

Тому ми відкриваємо постійний збір на засоби гігієни для бабунь і дідунь.
В наших силах зробити так, щоб бабуні і дідуні не відчували себе покинутими, занедбаними і нещасними. Це важливіше, ніж може здатися на перший погляд, адже впливає на фізичне і моральне здоров'я.

❗МБФ Let's help – адвокати гідної та щасливої старості!
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
  • 04112, Kyiv, Ukraine,
    Parkovo-Syretska str., 23
© 2023 Let's help! All rights reserved