About our fund
Dignified retirement Program
Current fundraisings
All the fund's reports are available here
We help lonely elderly people
Our current fundraisings
Volunteering
We need your help. Join us
Get help
Do you need help? Contact the Let's help foundation
Reports
Find out who we are and what we have done already
MENU

ХТО НАМ ДОПОМАГАЄ


Таміла Немченко
Амбасадор Благодійного фонду Let’s help
"Моя головна мотивація допомагати літнім людям - це усвідомлення того, що ти можеш зробити людину щасливою своєю увагою і турботою, побачити на її обличчі посмішку і дати трохи тепла і відчуття, що вона не самотня, про неї пам'ятають, її не покинули!"

"Monobank співпрацює з багатьма фондами. Ми розуміємо, наскільки важлива тема благодійності, і зробили один із найпростіших способів для перерахування допомоги. Допомогти фонду Let's help ви можете в нас у додатку. Для цього досить зайти в monobank - Інші платежі -Благодійність - обрати фонд - ввести суму. Платіж надіслано! Під описом фонду ви знайдете інформацію, на що зараз йде збір. Приєднуйтеся!"

Ірина Радченко
Керівник проектів “Платежі” в Monobank


Лідія Боназзі
Маркетинг-директор мережі “Фора”
"Піклування про наших літніх гостей для Фори вже традиція. В 2016 році ми запровадили програму «Турбота», завдяки якій пенсіонери та люди з особливими потребами мають змогу придбати товар за зниженими цінами. А проєкт «Бали добра» – це можливість для кожного з нас долучитися до піклування та зробити життя самотніх літніх людей більш комфортним. Ми дуже ретельно ставимось до вибору організацій-партнерів, саме з Let's help вже давно працюємо над різними проєктами, адже вони не раз довели, що дійсно піклуються про стареньких людей, і що їм можна довіряти".

"Благодійність займає особливе місце і є важливою частиною корпоративної соціальної відповідальності у Familia Dental Clinic.

Разом із БФ Let's help власники Стоматологічна клініка Familia Dental Clinic Євтушенко Марина Олександрівна та Валентина Григорівна реалізували давнішню мрію: підтримувати фінансово колег-медиків пенсійного віку. Тих, хто присвятив життя медицині, хто десятиліттями рятував людські життя та здоров'я, а на пенсії сам потребує порятунку від бідності.

Серед них стоматолог з понад 50-річним стажем, зав.відділення діагностики з 60 річним досвідом роботи, відданими українській медицині та багато інших.

Регулярна щомісячна фінансова допомога від Familia Dental Clinic передається у БФ Let's help, які на ці кошти формують щомісячний великий продуктовий набір. Благодійна ініціатива є своєрідною подякою від працюючих колег".

Familia Dental Clinic
Cтоматологічна клініка


Наталія Соболевська
Волонтер
"Благодійність та волонтерство для мене - це можливість реалізації турботи про тих, хто її потребує. Подарувати трохи свого тепла одиноким людям, побачити їх радість та блиск в очах - для мене щастя".

"Я допомагаю підопічним Благодійного фонду Let's help! тому що переконана, що ніхто не повинен відчувати себе непотрібним чи одиноким. Ми живемо серед людей і повинні жити за законами совісті".

Тамара Плітченко
Волонтер

Тетяна Гончарова
Волонтер
"Останні 4-5 років поспіль я підтримую всі заходи для людей і про людей літнього віку. Бо хочу теж дорослішати, старішати гідно, активно. Хочу, щоб в країні припинився ейджизм. Щоб незалежно від віку в нашій країні ми всі були рівні."
"Я відчуваю в собі бажання і внутрішню потребу допомагати самотнім літнім людям, які часто опиняються в скрутних життєвих обставинах. Це йде від душі. Вже багато років я підтримую Благодійний фонд Let's help, який системно опікується бабунями і дідунями в геріатричних пансіонатах по всій Україні. Кожного разу, коли нам вдається хоч трохи прикрасити їхні сірі будні, я відчуваю величезне щастя, душевне тепло і задоволення".

Фаїна Тадеєва
Громадська діячка, волонтер

Марина Мірошниченко
Волонтер
"Щоб повірити в добро, треба почати його робити"
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
  • 04112, Kyiv, Ukraine,
    Parkovo-Syretska str., 23
© 2023 Let's help! All rights reserved