About our fund
Dignified retirement Program
Current fundraisings
All the fund's reports are available here
We help lonely elderly people
Our current fundraisings
Volunteering
We need your help. Join us
Get help
Do you need help? Contact the Let's help foundation
Reports
Find out who we are and what we have done already
MENU

РОБИ ЩО ЛЮБИШ ТА ДОПОМАГАЙ

Розваги теж можуть мати добру мету
Допомагати підопічним Благодійного Фонду "Let's help" може бути зовсім не складно, іноді - це дуже весело та приємно. Ви можете зібрати кошти на благодійні проекти на власній вечірці з нагоди для народження або іншому святі. Ми підготували для вас найкращі ідеї, як можна з користю провести час. Але готові допомогти реалізувати будь-яку вашу власну ідею. Для цього зв'яжіться з менеджером Фонду та повідомте про своє бажання творити добрі справи.
Вечірки
Весело провести час разом з друзями чи колегами і разом з тим зібрати кошти на благодійність - що може бути приємніше? Ви можете самі обрати тематику вечірки, її масштаб і благодійну місію. Ми пропонуємо допомагати тим, хто отримує найменше уваги та підтримки в суспільстві - самотні малозабезпечені пенсіонери та діти із діагнозом ДЦП.
День народження
Все більше публічних осіб та звичайних українців відмовляються від традиційних подарунків на День народження. Натомість просять своїх гостей зробити пожертви в благодійний фонд або на конкретну добру справу.

Ми дуже тішимось, що такий вид допомоги набуває неабиякої популярності не лише в західних країнах, але й в Україні. Це прекрасна можливість, підводячи підсумки чергового року свого життя, не лише зробити добру справу, але й залучити до благодійності інших людей, які теж відчують свою значимість та відповідальність в цьому процесі.

Спробувавши допомагати тим, хто цього потребує і побачивши результат, вони обов'язково робитимуть це і в подальшому.
Спортивні змагання
Благодійний фонд Let's help підтримує спортивні змагання. Завдяки нашим друзям та партнерам Kyivparaswim ми проводимо щорічний відкритий чемпіонат з плавання серед дітей з інвалідністю. Ваша компанія також може виступити спонсором таких заходів.

Або ви самі є спортсменами, які готові провести благодійний біговий марафон чи змагання з будь-яких видів спорту - ми завжди підтримаємо таку ініціативу та допоможемо її реалізувати!
Корпоративний ярмарок
Спільні маркетингові проекти – це не лише гарний спосіб публічно заявити про соціальну відповідальність компанії, а й ефективний механізм звернути увагу громадськості на певну проблему. Хороший варіант - проведення корпоративного ярмарку із благодійною місією. Разом ми підберемо вам акцію відповідного масштабу, все що вимагається від вас – це бажання робити добрі справи.
Тімбілдінг
У вашій компанії планується тімбілдінг? Квестами та спільними пікніками на природі вже нікого не здивуєш. Рекомендуємо вам спробувати благодійну поїздку до геріатричного пансіонату. Спілкування з самотніми бабунями і дідунями, допомога їм - це неповторні емоції, які запам'ятовуються надовго та поєднуються людей на найглибшому душевному рівні. Спільний досвід добрих справ буде значно кориснішим для команди, аніж стандартні заходи та тренінги.
Джерело одного або декількох зображень на цій сторінці: depositphotos.com
  • 04112, Kyiv, Ukraine,
    Parkovo-Syretska str., 23
© 2023 Let's help! All rights reserved