Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

Геріатричні пансіонати

Допоможемо бабуням і дідуням жити гідно та щасливо!

Багато бабунь і дідунь на схилі своїх літ вимушено опиняються в геріатричних пансіонатах через самотність та проблеми зі здоров'ям.

Ми часто навідуємось до них. Усі вони щиро радіють нашим зустрічам, маленьким подаруночкам, бо головне для них – увага та турбота. Ніхто не хоче відчувати себе покинутим та нікому не потрібним. Це дуже боляче.

Зараз близько 25 тисяч літніх українців проживають в таких пансіонатах. Це їхній рідний дім до кінця життя. Щоденно не вистачає елементарних речей – памперсів, білизни, засобів особистої гігієни, одягу, посуду тощо. Не кажучи вже про елементи комфорту, затишку і як наслідок – позитивних емоцій та гарного настрою.

Ми змінюємо життя цих людей та робимо все, щоб їхня старість була гідною: привозимо необхідні речі, продукти, влаштовуємо святкування, концерти, спілкування з волонтерами та волонтерчиками.

Зараз під опікою Let's help перебуває 127 пансіонатів у 12-ти областях: Київській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Львівській, Сумській, Полтавській Одеській, Запорізькій, Івано-Франківській, Харківській, Миколаївській. Для того, щоб взяти під опіку нові області, нам дуже потрібна ваша допомога: ЗБІР На сайті Let's help діятиме постійний збір на допомогу Геріатричним пансіонатам.

Долучайтесь! Маленького добра не буває!
Підписатись на регулярний внесок довільної суми
Для прикладу:
Вартість 1-го продуктового набору для старенького = 1000-1200грн;
Вартість 1-ї пачки підгузків для дорослих = 350-500грн;
Вартість крісла колісного = від 6000 грн;

Підписуючись на щомісячний внесок певної суми, ви даєте нам змогу системно допомагати літнім людям та швидше закривати їхні потреби в залежності від запитів.
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні