fbpx

За всі роки незалежності випуск літератури для незрячих людей  в Україні фінансувався за залишковим принципом. Для дітей за рахунок державних коштів видавалося в середньому по одній книзі на рік і це при тому, що в Україні проживає близько 10 000 незрячих дітей.

У 2015 році “Let’s help!” ініціював проведення соціально-благодійних проектів BLACK BOX в обласних центрах України. «BLACK BOX» – це всеукраїнський проект, що має на меті наповнити спеціалізованою літературою бібліотеки та школи для незрячих дітей шляхом придбання принтерів Брайля у найбільші обласні центри України.

Проект передбачає організацію у різних містах України гала-вечерь для представників місцевої еліти, де відвідувачі не просто жертвують кошти на благодійність, а й на декілька годин занурюються у повну темряву, що дозволяє їм доторкнутися до світу незрячих людей.

“BLACK BOX” – вечеря в темряві, унікальне благодійний захід, на якому люди не просто жертвують гроші, але й на пару годин опиняються на місці незрячої людини. Зібрані в рамках вечері кошти ідуть на придбання принтерів Брайля.

Темрява. Той стан, коли промені сонця не висвітлюють наш навколишній світ. Саме в такому світі живуть сліпі люди. Люди, які так само як і ми хочуть кожен день бачити обличчя своїх рідних, дивитися захід сонця, розрізняти кольори, читати книги, насолоджуватися живописом. Але вони змушені жити інакше – в повній темряві.

Проект «BLACK BOX» було визнано найкращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна – 2015».

0
принтери Брайля
0
зібраних коштів, гривень
0
надрукованих книг

КИЇВ, ОДЕСА ТА ЛЬВІВ – ці міста вже долучилися до “BLACK BOX” та отримали свої принтери Брайля.

За результатами було придбано принтери Брайля для Київської громадської спілки незрячих людей «Сучасний погляд», для Одеського УТОС та Львівської обласної організації ВГО «Українська спілка інвалідів — УСІ», а також зроблено п’ять операцій дітям з проблемами зору: Макаренко Дарині, Стасюку Михайлу, Понамареву Михайлу, Шокоту Данилу та Довганіч Надії.

BLACK BOX  відвідують відомі бізнесмени, політики, громадські діячі, українські зірки, представники засобів масової інформації.  Близько 300 людей змогли власноруч відчути як це – жити в темряві й долучитися до благодійної допомоги незрячим людям.

{Projects}
{News program}