Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

Повернемо Людмилі можливість бачити!

Повернемо Людмилі можливіть чути!

Більшість життя Людмила Данилівна пропрацювала кочегаром на суконній фабриці, виконуючи зовсім не жіночу роботу. Мала чоловіка та дім, але через тяжку роботу сильно підірвала здоров'я і не мала дітей. З часом зір почав погіршуватись, а коли бабуня втратила чоловіка і залишилась зовсім сама, перестала бачити на два ока. Так старенька потрапила в геріатричний пансіонат, де ми з нею познайомились.

Коли ми розказали цю історію нашим партнерам з клініки «Новий Зір», їх вона так вразила, що одразу запропонували зробити благодійну операцію Людмилі Данилівні.

І вже у жовтні 83 річна бабуня знову почала бачити ???? З цього періоду в ???????? почалось нове життя! Людмила заново познайомилась із сусідами та персоналом пансіонату, відтепер може самостійно поїсти, вдягнутись і головне – обрати що саме буде вдягати, ретельно підбираючи кольори. Так, бабуня в нас із характером та власним відчуттям стилю ????

Дякуємо «Новий Зір» @novyzir за те, що подарували бабуні шанс на гідну старість! Віримо, що це тільки початок наших спільних добрих справ і в майбутньому ми зробимо щасливими ще не одного стареньнького в Україні
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні