Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ

БАЧИТИ
- збір успішно закрито -

Допоможемо бабуням і дідуням не втратити якість життя!

Знайомимо вас з однією з наших бабунь - чарівною пані Галиною, яка мешкає в Ржищівському геріатричному пансіонаті.

Пані Галина народилась в невеликому селищі на Київщині, мріяла стати кухарем, мати сім'ю та жити щасливим повноцінним життям, але інколи в житті трапляється все не за нашими планами.

В житті Галини сталась велика біда - загинув трагічно її улюблений брат і після цього пережитого стресу у жінки почали відійматись ноги - тепер Галина пересувається лише з інвалідним кріслом.

Пані Галина не має дітей та онуків, тому опинилась в геріатричному пансіонаті. Окрім цього у Галини з'явився діабет та почав відмовляти зір. Раніше ми для пані Галини привозили набори для вишивання - це її хоббі та улюблене заняття. Але через погіршення зору вишивання для неї стало неможливим.

Спочатку ми зібрали кошти та зробили операцію на одному оці пані Галини. А потім, клініка "Новий Зір" безкоштовно провела операцію на другому оці!

Тепер Галина знову може добре бачити, насолоджуватись красою природи, а головне - знову вишивати свої улюблені картини.

На жаль, ситуація з очима, як у Галини, є у великої кількості людей, які проживають в геріатричних закладах. Хочемо відкрити проект в фонді на операції для людей на очах, які живуть в геріатричних закладах та втрачають зір.

В середньому, така операція коштує 18500 гривень.

Щоб допомогти їм вилікуватись та вчасно прооперуватись, ми запроваджуємо новий постійний проект зі збору коштів «Бачити».

Ми просимо вас підтримати нашу ініціативу та зробити для цих людей свій внесок. Навіть не хочеться уявляти як це - бути самотнім, жити в геріатричному пансіонаті та не бачити. Є стільки важливих речей для життя - сонце, квіти, жовте листя, роса, картини та багато іншого. Адже життя прекрасне в будь-якому віці і будь-якому місці!

Долучайтесь!

Підписатись на регулярний внесок довільної суми
04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні