EN
Про фонд
Програма Гідна старість
Програма Універсальне середовище
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Підтримуємо дітей з діагнозом ДЦП в їх боротьбі за здорове життя
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Ваш email
Ваш телефон
Натискаючи кнопку Допомогти Ви погоджуєтесь з умовами Договору-оферти

БАЧИТИ

Допоможемо бабуням і дідуням не втратити якість життя!

Знайомимо вас з однією з наших бабунь - чарівною пані Галиною, яка мешкає в Ржищівському геріатричному пансіонаті.

Пані Галина народилась в невеликому селищі на Київщині, мріяла стати кухарем, мати сім'ю та жити щасливим повноцінним життям, але інколи в житті трапляється все не за нашими планами.

В житті Галини сталась велика біда - загинув трагічно її улюблений брат і після цього пережитого стресу у жінки почали відійматись ноги - тепер Галина пересувається лише з інвалідним кріслом.

Пані Галина не має дітей та онуків, тому опинилась в геріатричному пансіонаті. Окрім цього у Галини з'явився діабет та почав відмовляти зір. Раніше ми для пані Галини привозили набори для вишивання - це її хоббі та улюблене заняття. Тепер, знову почати вишивати - це мрія Галини.

На жаль очі не дозволяють цього робити і надія на відновлення зору у неї тільки на наш фонд. Ми вже зробили операцію на одному оці для Галини. Наразі хочемо зробити ще на другому, щоб дати можливість людині не втратити якість життя. Бачити, насолоджуватись такою красивою та яскравою осінньою порою, вишивати свої улюблені картини.

На жаль, ситуація з очима, як у Галини, є у великої кількості людей, які проживають в геріатричних закладах. Хочемо відкрити проект в фонді на операції для людей на очах, які живуть в геріатричних закладах та втрачають зір.

В середньому, така операція коштує 18500 гривень.

Щоб допомогти їм вилікуватись та вчасно прооперуватись, ми запроваджуємо новий постійний проект зі збору коштів «Бачити».

Ми просимо вас підтримати нашу ініціативу та зробити для цих людей свій внесок. Навіть не хочеться уявляти як це - бути самотнім, жити в геріатричному пансіонаті та не бачити. Є стільки важливих речей для життя - сонце, квіти, жовте листя, роса, картини та багато іншого. Адже життя прекрасне в будь-якому віці і будь-якому місці!

Долучайтесь!

6 200 грн
Вже зібрано на проект
  • 04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
  • +38 (044) 221-61-21
  • office@letshelp.com.ua
© 2021 Let's help! Всі права захищенні