fbpx

Ви рідко зустрічаєте цих людей. І не тому, що їх мало. Просто їх світ часто обмежується лише вікном на вулицю. Наші міста практично не пристосовані для життя людини з інвалідністю, не облаштовані необхідним обладнанням для їх комфортного життя та пересування. Саме тому, людям з обмеженими можливостями так потрібні наше розуміння та підтримка.

Чи можемо ми їм допомогти? Звичайно, можемо! Важливо тільки захотіти і зробити перший крок до цього. Щоб допомогти людям з порушеннями здоров’я, команда Фонду Let’s help започаткувала напрям «Універсальне середовище». Наші зусилля спрямовані на допомогу дітям з діагнозом дитячий церебральний параліч.

Кожен небайдужий може зробити посильний внесок і допомогти таким дітям отримати необхідну підтримку та допомогу. Для здійснення благодійного внеску натисніть кнопку «Давай допоможемо!».

З 2020 року в МБФ Let’s help діють нові умови надання адресної допомоги у проходженні ребілітації дітям з діагнозом ДЦП. Ознайомитися з інформацією можна за посиланням www.letshelp.com.ua/news/pro-zminy-umov-nadannya-adresnoyi-dopomogy-u-mezhah-programy-universalne-seredovyshhe-mbf-let-s-help-u-2020-rotsi

{Projects}
{News program}