Про фонд
Програма Гідна старість
Актуальні збори
Зі всією звітністю фонда можна ознайомитись тут
Ми допомагаємо самотнім літнім людям
Наші актуальні збори
Волонтерство
Нам потрібна твоя підтримка. Приєднуйся до нас
Отримати допомогу
Потрібна допомога? Звернись до фонду Let's help
Звітність
Дізнайся про те, хто ми та що вже зробили
МЕНЮ
Click to order

БАЧИТИ

Допоможемо бабуням і дідуням не втратити якість життя!

Знайомимо вас з однією з наших бабунь - чарівною пані Галиною, яка мешкає в Ржищівському геріатричному пансіонаті.

Пані Галина народилась в невеликому селищі на Київщині, мріяла стати кухарем, мати сім'ю та жити щасливим повноцінним життям, але інколи в житті трапляється все не за нашими планами.

В житті Галини сталась велика біда - загинув трагічно її улюблений брат і після цього пережитого стресу у жінки почали відійматись ноги - тепер Галина пересувається лише з інвалідним кріслом.

Пані Галина не має дітей та онуків, тому опинилась в геріатричному пансіонаті. Окрім цього у Галини з'явився діабет та почав відмовляти зір. Раніше ми для пані Галини привозили набори для вишивання - це її хоббі та улюблене заняття. Тепер, знову почати вишивати - це мрія Галини.

На жаль очі не дозволяють цього робити і надія на відновлення зору у неї тільки на наш фонд. Ми вже зробили операцію на одному оці для Галини. Наразі хочемо зробити ще на другому, щоб дати можливість людині не втратити якість життя. Бачити, насолоджуватись такою красивою та яскравою осінньою порою, вишивати свої улюблені картини.

На жаль, ситуація з очима, як у Галини, є у великої кількості людей, які проживають в геріатричних закладах. Хочемо відкрити проект в фонді на операції для людей на очах, які живуть в геріатричних закладах та втрачають зір.

В середньому, така операція коштує 18500 гривень.

Щоб допомогти їм вилікуватись та вчасно прооперуватись, ми запроваджуємо новий постійний проект зі збору коштів «Бачити».

Ми просимо вас підтримати нашу ініціативу та зробити для цих людей свій внесок. Навіть не хочеться уявляти як це - бути самотнім, жити в геріатричному пансіонаті та не бачити. Є стільки важливих речей для життя - сонце, квіти, жовте листя, роса, картини та багато іншого. Адже життя прекрасне в будь-якому віці і будь-якому місці!

Долучайтесь!

ИНСТРУКЦИЯ К БЛОКУ ВЫШЕ

!!! ПЕРЕД ПУБЛИКАЦИЕЙ СТРАНИЦЫ УДАЛИТЬ ЭТОТ БЛОК !!!
В блоке с картинкой выше (в разделе НАСТРОЙКИ) можно регулировать соотношение текста, картинки и отступов в зависимости от того какая картинка - горизонтальная, вертикальная, квадратная, а так же от количества текста.

ВАЖНО:
ШИРИНА БЛОКА + ОТСТУП СЛЕВА + ШИРИНА ВТОРОГО БЛОКА + ОТСТУП СЛЕВА У ВТОРОГО БЛОКА должно равняться 12, чтобы все правильно отображалось

По умолчанию установлена галочка "Отразить по горизонтали", чтобы фото стояло слева. При этом ШИРИНА БЛОКА и ОТСТУП СЛЕВА относятся к текстовой (правой части), a ШИРИНА ВТОРОГО БЛОКА и ОТСТУП СЛЕВА У ВТОРОГО БЛОКА к картинке (левой части). Если убрать эту галочку, будет наоборот.
Вже зібрано
Необхідно зібрати
50%
50 000 грн
Вже зібрано на проект
ИНСТРУКЦИЯ К БЛОКУ ВЫШЕ

!!! ПЕРЕД ПУБЛИКАЦИЕЙ СТРАНИЦЫ УДАЛИТЬ ЭТОТ БЛОК !!!
ВАЖНО:
В блоке с картинкой выше в разделе КОНТЕНТ для каждого блока нужно указывать уникальное НАИМЕНОВАНИЕ ПОЖЕРТВОВАНИЯ, чтобы вы потом могли идентифицировать, на какой проект вам человек отправил донат.
ИНСТРУКЦИЯ ПО НАСТРОЙКЕ СТРАНИЦЫ

!!! ПЕРЕД ПУБЛИКАЦИЕЙ СТРАНИЦЫ УДАЛИТЬ ЭТОТ БЛОК !!!
После того, как вы внесли все правки, нажали Предпросмотр (вехр. прав. угол), убедились, что результат вам нравится, нужно внести изменения в настройки самой страницы. Для этого нужно выйти из редактирования страницы к списку всех страниц сайта, найти только что отредактированную страницу
(если вы только что ее создали, эта страница будет в самом низу списка), зайти в ее настройки и назначить данные для поисковиков
1. Заголовок (желательно до... символов, должен отражать суть и включать самые частотные слова с этой страницы)
2. Описание. Это тот текст, который выводится, когда страница в выдаче в поисковике и этот же текст отображается при пересылки страницы в мессенджерах, например.
3. Поменять адрес страницы на что-то вразумительное, используя латинские буквы, цифры, тире или нижнее тире.

После всего вышеперечисленного - опубликовать страницу и сразу просмотреть ее на всякий случай в браузере.

Если вы редактировали несколько страниц сразу и не помните, какие вы опубликовали, а какие нет, можно опубликовать все страницы сразу.
  • 04112 м. Київ, Україна, вул. Парково-Сирецька, 23
© 2023 Let's help! Всі права захищенні