Новини

Грантова допомога від GlobalGiving за підтримки Corteva Agriscience

Гідна старість Адресна допомога
БФ "LET’S HELP" розпочинає реалізацію грантової допомоги від Global Giving за підтримки міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience

Наразі літні люди – найнезахищеніші серед усіх верств населення в Україні. Це категорія людей, яка потребує неабиякої підтримки та уваги. Саме тому, починаючи з 2015 року, БФ Let's help системно працює над тим, аби зробити старість в Україні гідною та щасливою. Ці зміни потребують неабияких зусиль, системного підходу та роботи з державою. Let's help вже понад 8 років працює в цьому напрямку та не просто точково надає допомогу геріатричним закладам та адресно пенсіонерам, а намагається змінити свідомість людей, їх відношення до людей похилого віку.

За три роки співпраці з Corteva Agriscience, Let's help надав допомогу для понад 4000* самотніх бабунь та дідунь. У вересні 2023р. БФ Let's help отримав ще одну грантову допомогу на реалізацію адресної продуктової допомоги для 367 пенсіонерів у південно-східному регіоні України.
«Керуючись цінністю людського життя та на знак підтримки українців у боротьбі проти військової агресії, розв’язаної росією, Corteva однією з перших міжнародних сільськогосподарських компаній в Україні прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Команда Сorteva переконана, що насилля є неприпустимим шляхом вирішення конфліктів та категорично засуджує цю війну»
Згідно наданих коштів благодійний фонд Let's help зобов’язаний закупити та надати продуктові набори малозабезпеченим самотнім літнім людям, які перебувають у скрутному становищі та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській та Одеській областях.

В продуктовий набір зазвичай входять: різноманітні крупи (рисова, гречана, манна, ячмінна, пшона, кукурудзяна, вівсяна), борошно, макаронні вироби, олія соняшникова, рибні та м’ясні консерви, цукор та сіль, томатна паста, спеції, згущене молоко, чай та печиво.
«Нестача якісної та поживної їжі стала серйозною реальністю для багатьох людей по всій країні, і чимало з них ніколи не очікували, що їм знадобиться допомога в забезпеченні харчуванням. Corteva прагне співпрацювати з такими некомерційними організаціями, як Let's help, тому що вони точно знають, хто саме потребує порятунку найбільше, і можуть простягнути руку допомоги в потрібний час. Ми хочемо бути їхньою підтримкою в цьому покликанні, адже в своїй діяльності керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій, координаторка соціальних проєктів компанії Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.
Завдяки Corteva Agriscience влітку 2022 року 2036 бабунь та дідунь в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Одеській та Запорізькій областях вже отримали необхідні продукти. І восени 2023 року кількість стареньких, які отримають благодійні кошики з їжею, збільшиться на 367 осіб!
Довідка про компанію:

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності.
Українські фермери використовують продукцію компанії вже понад 40 років, і з 2013 року в Полтавськійобласті діє насіннєвий завод компанії з інвестиціями в понад 56 мільйонів доарів США.
Більше інформації про компанію: https://www.corteva.com.ua/

Дізнатись більше про реалізовану допомогу від Corteva можна тут: