Новини

Corteva Agriscience забезпечила продовольчими наборами 2036 самотніх літніх людей України

Гідна старість Адресна допомога

За сприяння компанії Corteva Agriscience благодійний фонд  Let’s Help передав продуктові набори для допомоги незаможним літнім українцям в районах поблизу бойових дій та на щойно звільнених територіях.


Влітку ми розповідали, як наші партнери та друзі з міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience виділили грант нашому фонду на закупівлю продовольчих наборів тривалого зберігання. Передбачалось, що на виділені кошти буде закуплено 1800 наборів для незаможних самотніх літніх людей, які потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківської областях в районах поблизу бойових дій та на щойно звільнених територіях.

Сьогодні ми можемо з радістю відзвітувати, що за підтримки Corteva було придбано понад 2000, а саме – 2036 продовольчих наборів. Тобто 2036 людей похилого віку, які під час війни залишилися сам на сам з лихом, отримали запаси місячного харчування вагою близько 30 кг, в які входять основні продовольчі товари тривалого зберігання – борошно, крупи, олія, ковбаса тощо.

«Розв’язана росією війна суттєво вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні, зокрема на доступність продуктів харчування – в геометричній прогресії щодня зростає кількість людей, які потребують допомоги. Тож як соціально-відповідальна компанія, яка прагне вирішувати проблеми продовольчої безпеки як на глобальному, так і на місцевому рівнях, ми спрямовуємо свої ресурси туди, де можемо бути корисними. Ми особливо пишаємося співпрацею з фондом Let`s help, який вже багато років підтримує найбільш незахищених українців», - коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

«Чим довше триває повномасштабна війна, чим в більш скрутному становищі знаходиться економіка країни в цілому, тим більше самотні старі люди потребують допомоги. Як правило, вони маломобільні, багато хто втратив рідних протягом останніх місяців, знаходиться у розпачі і не здатен шукати допомогу самостійно. Тому ми дуже вдячні Сorteva, яка допомагає нам вже протягом кількох років. Адже без уваги до таких фондів, як наш, з боку великого бізнесу ми не могли б так ефективно допомагати, як робимо це зараз. І особливо важливо, що ця підтримка є одним з проявів етичної поведінки компанії, яка не просто дотує гуманітарну сферу, а послідовно підтримує Україну та на відміну від частини інших представників великого бізнесу одразу вийшла з ринку рф», - говорить менеджер по роботі з партерами фонду Let`s help Марія Свириденко-Новак.


Вся команда фонду Let`s help та наші підопічні щиро дякує Corteva Agriscience за небайдужість проблем до людей літнього віку та бажання творити добро!
Ви робите вагомий вклад в Гідну Старість в Україні!

Дякуємо, що дочитали до кінця ♥
Значить вам також небайдуже майбутнє самотніх бабунь та дідунь. 
Запрошуємо приєднатись до нашої допомоги в якості волонтера або донатом.
Робити добрі справи не складно!
Зробіть і свій внесок в гідну старість українців!