Новини

1800 продуктових наборів від "Corteva Agriscience" для самотніх стареньких

Гідна старість Адресна допомога
Ми завжди говоримо про те, що літні люди – найнезахищеніші серед усіх верств населення в Україні. Але зараз, коли в країні війна, ми не просто говоримо про це – ми закликаємо всіх звернути особливу увагу на цю проблему і не залишатись байдужими. В такий час їм особливо потрібні наші увага та фінансова підтримка.

БФ "Let’s Help" безмежно вдячний нашим партнерам та друзям з міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience, які другий рік поспіль не залишаються осторонь і надають системну підтримку самотнім стареньким.

«Corteva – компанія з понад 200-річною історією, призначенням якої є збагачування життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Керуючись цінністю людського життя та на знак підтримки українців в боротьбі проти військової агресії, розв’язаної росією, Corteva однією з перших міжнародних сільськогосподарських компаній в Україні прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Команда Сorteva переконана, що насилля є неприпустимим шляхом вирішення конфліктів та категорично засуджує цю війну»


Завдяки Corteva Agriscience 1800 бабунь та дідунь в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Одеській та Запорізькій областях влітку 2022 року отримають необхідні продукти.

В продуктовий набір, вага якого сягнула рекордних 30 кг, входить: крупи, сіль та цукор, консерви, тушонка, м'ясні вироби, молочні продукти, олія та оцет, борошно, спеції та дріжджі, а також солоденьке. Це саме ті базові продукти, яких вистачає приблизно місяць-півтора.

Станом на 20 червня 2022р, ми вже закупили та розвезли 28 продуктових наборів у двох селах Макарівського району (Київська область). Плануємо довести в цьому місяці ще близько 70 наборів. І потім обов'язково доставимо допомогу в Чернігівську область. Всі ці села, найбільше постраждали під час окупації.

«Сказати, що бабуні та дідуні були задоволені – просто нічого не сказати. Старенькі щоразу не вірили, що така величезна сумка з продовольчими товарами, яку я заносив їм, це все для них. Вони настільки були розчулені, настільки вдячні, що їх не забувають та піклуються, що інколи ми разом із ними просто не могли стримати сльози. В них сльози радості, в мене – одночасно жалю, смутку та безмежної радості від того, що я причетний до такого діла! Аби відчути все це, треба хоч раз проїхатись із нами. Це складно передати словами. Такий досвід та емоції надихають та заряджають неймовірною силою! Після побаченого, навіть не відчувається втома, тільки піднесення. Хоча рознести за день 840кг це чимало, я вам скажу» – ділиться своїми емоціями волонтер БФ "Let’s Help" Артем.

Це одні з найбільших за об'ємом набори за весь час роботи БФ "Let’s Help". Але це були б не ми, якби зупинились на досягнутому.

Тому закликаємо кожного приєднатись та зробити свій внесок в добру справу, адже разом ми можемо допомогти ще більшій кількості бабунь та дідунь 💛💙
Творити добро не складно!
Віримо, що перемога за нами!