fbpx

У Києві названо імена кращих благодійників зі всієї України

fe465c2527d54a86cd740feba7c9ada324 березня в “Мистецькому Арсеналі” в Києві пройшла церемонія нагородження переможців IV Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2015”. Найпрестижнішою нагородою за благодійність – бурштиновим “Ангелом добра” були нагороджені: соціально-відповідальний бізнес, громадські, волонтерські і благодійні організації та спільноти, фізособи, молодіжні та дитячі колективи, об’єднання громадян. В цьому році в оргкомітет прийшла рекордна кількість заявок, за чотири роки проведення конкурсу, – 712.

В номінації “Інновації у благодійності” переможцем стала благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Давай допоможемо”, яка входить до складу Групи компаній “Ліга”.

“Дуже дякую за цю нагороду. В першу чергу я хочу подякувати свою дружину, яка є головою правління Фонду з моменту його заснування присвячує весь свій вільний час благодійництво та роботі нашої організації. По друге хочу подякувати організаторам конкурсу, тому що найголовніше-це залучати людей, це доносити те – наскільки багато людей займається благодійністю, наскільки хороших, чесних, відкритих людей в нашій країні. І по третє, я хотів би подякувати всю команду нашого Фонду, вони всі тут.Спасибі вам величезне, без вас ми б цього не зробили” – беручи почесну нагороду, сказав голова Наглядової ради Фонду та генеральний директор ГК “Ліга” – Дмитро Бондаренко.

Докладніше за посиланням: http://svu.org.ua/u-kiyevi-nazvano-imena-krashhih-blagodiynikiv-zi-vsiyeyi-ukrayini/