Новини

129 000 засобів гігієни від L’Oréal Україна для самотніх стареньких та ЗСУ

Гідна старість
З початком війни, кількість звернень у фонд "Let's help" збільшилась в 10 разів. Запити на допомогу надсилають не лише для бабуні та дідуні, а й українці, які втратили роботу через війну, ВПО, жінки з малолітніми дітьми.

З 2015 року фонд "Let's help" системно надає допомогу самотнім стареньким та геріатричним будинкам в 10 областях України. Наші підопічні – одинокі бабуні та дідуні, які частіше за все зовсім не мають дітей та онуків.Вони не мають родинної підтримки, а отже залишились сам на сам зі своїми проблемами в такий складний для України час. Зазвичай, вони не можуть та не хочуть переїздити в інше місце, залишаючись у своїх домівках навіть, якщо в нього влучив снаряд і розтрощив половину хати. Тому під час війни ми максимально сконцентрували всі свої сили на підтримці саме самотніх стареньких, бо вважаємо, що вони – найнезахищеніша верства населення.

Завдяки підтримці партнеру – компанії L’Oréal Україна – тільки за травень-серпень ми забезпечили понад 6 000 підопічних (адресно та в геріатричних будинках) засобами для гігієни і догляду за шкірою та обличчям. Також надали допомогу хлопцям та дівчатам із ЗСУ та теробороні. В травні спільно з L’Oréal Україна було передано понад 650 подарункових наборів українським жінкам, які несуть службу у військкоматі, військовому госпіталі, 72-ій бригаді, ЗРП і Волонтерському штабі в місті Біла Церква.


А в липні 2022р. було надано ще 250 наборів гігієни Збройним Силам України в Київській області. В такі набори входять: крем для обличчя, крем для тіла, скраби, антиперспіранти, шампуні та бальзами для волосся, гелі для душу, засоби для бриття тощо.


Всього за період травень-серпень було реалізовано 20 тонн допомоги, а це 129000 одиниць продукції.


L’Oréal Україна вже декілька років системно підтримує літніх людей через благодійний фонд “Let’s help” і з початком повномасштабного вторгнення росії їх допомога тільки зростає. Восени наш фонд планує роздати ще 100 000 засобів гігієни L’Oréal Україна. Ми вже отримали у вересні 10 палет з новими засобами гігієни і почали надавати їх потребуючим. Наразі допомогу можуть отримати як самотні пенсіонери, так і благодійні організації та ГО, що звернулись до нас з офіційним листом та надали всю необхідну інформацію про свою діяльність.


Ми безмежно вдячні компанії L’Oréal Україна за величезну підтримку та довіру до фонду "Let's help", за підтримку українців, ЗСУ та тероборони, ВПО. Ми щиро вдячні за те, що в такий не легкий для країни час, українці, особливо наші підопічні – старенькі, можуть підтримувати свою красу та здоров'я якісними засобами для догляду за шкірою обличчя та тіла.
Разом ми примножуємо наші добрі справи та робимо життя українців трішечки кращим!