З 2015 року фонд "Let's help" системно надає допомогу самотнім стареньким та геріатричним будинкам в 10 областях України. Наші підопічні – одинокі бабуні та дідуні, які частіше за все зовсім не мають дітей та онуків.Вони не мають родинної підтримки, а отже залишились сам на сам зі своїми проблемами в такий складний для України час. Зазвичай, вони не можуть та не хочуть переїздити в інше місце, залишаючись у своїх домівках навіть, якщо в нього влучив снаряд і розтрощив половину хати. Тому під час війни ми максимально сконцентрували всі свої сили на підтримці саме самотніх стареньких, бо вважаємо, що вони – найнезахищеніша верства населення.
Завдяки підтримці партнеру – компанії L’Oréal Україна – тільки за травень-серпень ми забезпечили понад 6 000 підопічних (адресно та в геріатричних будинках) засобами для гігієни і догляду за шкірою та обличчям. Також надали допомогу хлопцям та дівчатам із ЗСУ та теробороні. В травні спільно з L’Oréal Україна було передано понад 650 подарункових наборів українським жінкам, які несуть службу у військкоматі, військовому госпіталі, 72-ій бригаді, ЗРП і Волонтерському штабі в місті Біла Церква.
![](https://static.tildacdn.com/tild3237-3332-4936-b037-366434323265/DSCF4661_mini.jpg)
А в липні 2022р. було надано ще 250 наборів гігієни Збройним Силам України в Київській області. В такі набори входять: крем для обличчя, крем для тіла, скраби, антиперспіранти, шампуні та бальзами для волосся, гелі для душу, засоби для бриття тощо.
![](https://static.tildacdn.com/tild3530-6434-4530-b432-303031643430/photo_2022-09-28_19-.jpg)
Всього за період травень-серпень було реалізовано 20 тонн допомоги, а це 129000 одиниць продукції.
![](https://static.tildacdn.com/tild6266-3037-4061-b762-356233613664/photo.jpg)
L’Oréal Україна вже декілька років системно підтримує літніх людей через благодійний фонд “Let’s help” і з початком повномасштабного вторгнення росії їх допомога тільки зростає. Восени наш фонд планує роздати ще 100 000 засобів гігієни L’Oréal Україна. Ми вже отримали у вересні 10 палет з новими засобами гігієни і почали надавати їх потребуючим. Наразі допомогу можуть отримати як самотні пенсіонери, так і благодійні організації та ГО, що звернулись до нас з офіційним листом та надали всю необхідну інформацію про свою діяльність.
![](https://static.tildacdn.com/tild6461-3434-4431-a535-393165646531/20220928_154515268_i.jpg)
Ми безмежно вдячні компанії L’Oréal Україна за величезну підтримку та довіру до фонду "Let's help", за підтримку українців, ЗСУ та тероборони, ВПО. Ми щиро вдячні за те, що в такий не легкий для країни час, українці, особливо наші підопічні – старенькі, можуть підтримувати свою красу та здоров'я якісними засобами для догляду за шкірою обличчя та тіла.
Разом ми примножуємо наші добрі справи та робимо життя українців трішечки кращим!
![](https://static.tildacdn.com/tild6265-3539-4965-b738-663862663563/20220808_101838183_i.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3966-4336-a237-333565336466/20220928_153920266_i.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3865-3065-4366-a433-626635316437/20220928_163355617_i.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3130-3536-4166-b165-363238386566/20220928_154515172_i.jpg)