Новини

1 мільйон гривень на теплі речі від волонтерів та компанії КИЇВСТАР

Гідна старість Геріатрія
Співробітники Київстар зібрали 160 933 грн на теплий одяг самотнім людям похилого віку у межах проєкту «Огорни теплом». Мобільний оператор підтримав ініціативу волонтерів та перерахував до БФ «Let’s help» майже 840 тисяч грн на закриття потреб благодійного збору. Допомогу від компанії отримають 9 геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги.
«З початком повномасштабної війни в Україні, Київстар системно підтримує суспільство та абонентів. Зокрема компанія перерахувала понад 130 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу ЗСУ, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни. Пишаємось, що наші співробітники активно підтримують наші благодійні ініціативи, за 2022 рік волонтери Київстар зібрали 1,4 млн грн допомоги. Не зупиняємось й разом впевнено рухаємося назустріч перемозі!», – коментує Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.
Зокрема, у межах проєкту «Огорни теплом» напередодні нового року співробітники Київстар зібрали 160 933 грн допомоги літнім людям. Це 237 теплих наборів для стареньких, що знаходяться під опікою БФ «Let’s Help» та живуть у геріатричних центрах у Чернігівській, Житомирській, Черкаській, Полтавській та Київських областях.

Мобільний оператор у свою чергу підтримав ініціативу співробітників та перерахував до БФ «Let’s help» майже 840 тисяч гривень, які будуть спрямовані на закриття потреб благодійного проекту «Огорни теплом». На ці кошти фонд забезпечить теплими наборами 3 геріатричні пансіонати в Житомирській та Черкаських областях, де зараз проживає 892 особи похилого віку. В цих регіонах наразі одна з найважчих ситуацій зі світлом та теплом, а геріатричні центри й надалі щотижня приймають людей із деокупованих регіонів та потребують регулярної допомоги.
Долучитися й підтримати самотніх стареньких може кожен абонент передплати оператора відправивши SMS з будь-яким текстом на номер 88080. З мобільного балансу буде автоматично перераховано 10 грн до БФ «Let`s help». Отриману допомогу ми спрямуємо на закупівлю найнеобхіднішого для мешканців геріатричних пансіонатів по всій Україні.
Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення мобільний оператор також підтримував людей похилого віку й перерахував 5 000 000 грн до БФ «Let`s help». На ці кошти було придбано для них необхідні продукти харчування, воду, ліки, засоби гігієни на місяць, а також сухі пайки на тиждень на випадок евакуації або перебування стареньких у бомбосховищах. Крім цього, заклади забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням.
Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, Cloud solutions, сервиси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі військового часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 577 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України і виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua