Новини

Проєкт "Подаруй окуляри". Виїзд №2: Бородянка

Гідна старість
11 грудня БФ Let’s help разом з БФ «Побач перемогу» відвідав ще один пансіонат у Бородянці (Київська область) з перевіркою зору та подальшою закупівлею нових окулярів на заміну старим та несправним.

Мета проєкту "Подаруй окуляри" – надати бабуням та дідуням окуляри, які будуть повністю відповідати їхнім потребам. Завдяки цьому старенькі зможуть почувати себе більш повноцінно: доглядати за собою, читати, займатись улюбленою справою... І як показав наш візит – з повноцінною перевіркою зору до таких закладів ще ніхто не приїздив, тому підопічні дивувались та спочатку не вірили своєму щастю, але залишали кабінет з величезною надією.
В цей раз ми оглянули понад 40 мешканців, які скаржились на поганий зір. І для 22 з них вже готують нові окуляри. Решта отримали рекомендації щодо подальшого лікування та підтримки здоров’я очей.

Треба зазначити, що були серед бабунь і дідуні такі, які вважали, що їхні окуляри добрі, а на перевірку зору прийшли задля «ну хай вже подивляться, як приїхали». Але в ході огляду Аллі Пархомчук, офтальмологині мережі оптик "Новий Зір", вдалось підібрати кращі лінзи, завдяки яким старенькі зможуть бачити чіткіше, не перенапружуючи зайвий раз очі. Виявили також, що 5 людей потрібно направити на операцію, з них же: 1 людині попередньо пройти перевірку у кардіолога, 2-ом – у гастроентеролога, 1 – у невропатолога.

Ми дуже вдячні за фінансову підтримку благодійному фонду «Побач перемогу» і за технічну підтримку медцентрам «Новий Зір» та «Ексімер». Ще раз хочемо зазначити, що до цього ще ні разу найкращі офтальмологи Києва не приїздили особисто до підопічних геріатричних закладів з усім необхідним професійним обладнанням.

Вже зовсім скоро бабуні та дідуні в пансіонаті Бородянки отримають абсолютно безоплатно свої новенькі окуляри, які відповідатимуть саме їхнім потребам.

Ось так, крок за кроком, впевнено йдемо до гідної старості в Україні ♥
Оновлено:
Нові окуляри передані літнім людям в Бородянку. Фотозвіт можна переглянути в соц.мережах (Інстаграм або Фейсбук) та тут:
Дочитали аж сюди? Клас! Це означає, що вам не байдуже і ми цьому дуже раді!
Хочете дізнатись, як можна підтримати проєкт "Подаруй окуляри"? Переходьте на сторінку проєкту за посиланням.
Робити добрі справи не складно! ♥