Новини

Результати благодійного збору "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" 2022-2023р

Гідна старість Геріатрія
Друзі, хочемо повідомити, що разом ми з вами зібрали понад 2,5 мільйони гривень на допомогу самотнім стареньким по проєкту “ОГОРНИ ТЕПЛОМ”.

Зібрати такі кошти вдалось завдяки підтримці небайдужих українців, які донатили на Всеукраїнській платформі добра Dobro.ua, на нашому офіційному сайті та через додаток Монобанк на БАНКУ.
Особливу вдячність висловлюємо компаніям, які також долучились до доброї справи і закрили більшу частину потреб підопічних, а саме:

  • телекомунікаційна компанія КИЇВСТАР
  • юридична компанія Sayenko Kharenko
  • українська продуктова IT-компанія ЛІГА:ЗАКОН
  • компанія Oriflame Україна
  • ТРЦ Gulliver (Київ)
  • ТРЦ Smart Plaza Polytech (Київ)
Ми вдячні кожному, хто долучився до новорічної акції та подарував тепло стареньким. На отримані кошти ми вже придбали та розвезли теплі речі для пансіонатів у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській та Одеській областях.

Теплі набори станом на 25.01.2023р вже отримали понад 1599 підопічних, і ще понад 1450 підопічних чекають на прибуття подарунків найближчим часом. Це вдвічі більше від запланованого на початку збору плану і ми вдячні кожному, хто долучився до проєкту та зробив свій внесок в ГІДНУ СТАРІСТЬ!
Набори індивідуальних теплих речей було закуплено та розподілено індивідуально під кожен пансіонат, в залежності від потреб підопічних в тому чи іншому закладі. В когось це вовняні безрукавки з теплими шкарпетками, для когось – теплі ковдри, подушки та шкарпетки, а в заклади де найгірша ситуація з фінансуванням або ж через перебування в закладі значної кількості ВПО стареньких, які не мали зовсім нічого з собою при переїзді, ми надсилаємо найбільші набори – вовняні жилетки, шкарпетки, ковдри + подушки.
Нижче ви можете переглянути фотографії з отримання подаруночків старенькими. А згодом на нашому сайті з’явиться повний звіт за місяць у розділі “Звітність”.