Новини

БФ Let's help підписав Меморандум про співпрацю з Держпродспоживслужбою

Гідна старість

БФ Let's help підписав Меморандум про співпрацю з Держпродспоживслужба. Відтпер спільно працюватимемо над безбар'єрним доступом до освіти для людей 60+, зокрема і до інформації про захист своїх прав.


Голова Держпродспоживслужби України Владислава Магалецька в рамках партнерства з Благодійним фондом Let’s help провела лекцію для студентів Університету третього віку Протон на тему "Я споживач. Як захистити свої права?".


Вона розвіяла міфи про те, що захистити свої права дуже складно і що пенсіонери найбільш незахищені перед махінаторами. Захистити себе від шахраїв та неякісних товарів та послуг можливо. Головне – володіти інформацією як це правильно зробити. Це стосується товарів придбаних у магазинах, і в інтернеті. І навіть якості житлово-комунальних послуг. "Питання захисту прав споживачів для нас завжди є одним із пріоритетних напрямів. Тож запрошую всіх до співпраці та активного користування сервісами, які надає Держпродспоживслужба у цій сфері", – сказала Магалецька.


Держпродспоживслужба в партнерстві Університетом третього віку "Протон" започатковує курс лекцій для студентів віком 60+, які спрямовані на на захист прав споживачів. Також Благодійний Фонд Let’s help та Держпродсподивслужба 19 листопада підписали Меморандум про співпрацю з метою надання людям похилого віку можливості безбар’єрного доступу до освіти, у тому числі формування позитивного споживацького досвіду.


Благодійний фонд Let’s help заснував Університет третього віку "Протон" з метою покращення якості та тривалості активного життя людей пенсійного віку (https://u3a.com.ua/) .