Новини

Подорож команди в Бердичівський пансіонат

Гідна старість Геріатрія
Напередодні 8 березня команда Let's help разом з волонтерами та майстрами перукарської справи навідалась в Бердичівський геріатричний пансіонат. У закладі наразі перебуває 250 підопічних, в тому числі й ВПО.
Подорож зайняла цілий день і подарувала незабутні емоції та неймовірний досвід усім учасникам. Ми заходили в кімнати аби трішки поспілкувались із кожним підопічним. Подаруночки були для всіх підопічних. Бабуням ми дарували квіти, хустку та шоколадку, а дідуням – теплі носочки та солодощі. Перукарі в цей час робили гарні стрижки та укладки, охочих було багато :)

Ми не очікували, що наші подарунки та прояв уваги принесуть скільки гарних емоцій, посмішок і слів вдячності. Частинку цієї радості можна побачити на фото. Але повірте, те, що ми відчували тоді там – не передати на 100% жодними словами! Це можна відчути лише поїхавши з нами!

Якщо хочете також робити добрі справи та підтримувати літніх людей, приєднуйтесь до нашої команди волонтерів (заповнити анкету) або робіть внески, які підуть на допомогу геріатричним пансіонатам або адресно стареньким.

Робіть добрі справи, дзвоніть своїм рідним, навідуйтесь до стареньких. Увага та тепла розмова їм дуже потрібна, а вам – надасть більшого сенсу в житті 💛