Новини

Компанія Oriflame підтримала проєкт "Адресна допомога літнім людям під час війни"

Адресна допомога
Благодійний фонд Let’s help та Oriflame знову об’єднались для спільної допомоги літнім людям!

В листопаді компанія «‎Oriflame Україна» надала 2000 одиниць засобів гігієни в підтримку самотніх бабунь та дідунь, які проживають у прифронтових територіях.

Проєкт фонду «Адресна допомога літнім людям під час війни» був створений в березні 2022 року з метою допомоги самотнім людям похилого віку, які залишились без родинної підтримки і не мають змоги купити собі життєво необхідні продукти та речі. Згідно проєкту Let’s help надає допомогу у вигляді продуктових наборів, в які часто докладає ще засоби гігієни та підгузки для дорослих – базові речі, які найбільше потребують наразі бабуні та дідуні.

Завдяки підтримці «‎Oriflame Україна» фонд у листопаді 2023 року розпочав докладати в продуктові кошики ще й гелі для душу та мило – базові речі, які створюють затишок та комфортні умови стареньким. Речі, які дуж складно знайти в прифронтових територіях :(

За домовленністю, 2000 одиниць мають бути направлені в Дніпропетровську, Миколаївську та Запорізьку області, літнім людям, які наразі найбільше потерпають від воєнних дій.
Станом на 30.11.2023 вже передано 137 продуктових наборів, які містять надану допомогу від «‎Oriflame Україна» (гель для душу та мило).

863 набори будуть передані найближчим часом до територіальних центрів Дніпропетровської, Миколаївської та Запорізької областей та передані людям похилого віку, які перебувають на обліку в терцентрах, як самотні люди.

Дякуємо компанії «‎Oriflame Україна» за небайдужість та підтримку людей літнього віку в такий непростий для країни період! Завдяки вашій постійній підтримці, бабуні та дідуні мають змогу отримувати якісні засоби гігієни та сподіватись на гідну старість та щасливе майбутнє!

{$te}