Новини

Проєкт "Подаруй окуляри". Виїзд №3: Бердичів

Гідна старість
В 2024 році БФ Let’s help продовжує "офтальмологічну місію" разом з командою БФ «Побач перемогу», мережами медцентрів «Ексімер» та «Новий Зір».

31 січня Let’s help вирушив в третю поїздку з перевіркою зору та подальшою закупівлею нових окулярів і вцей раз ми відвідали пансіонат в Бердичеві (Житомирська область).

Нагадаємо, що мета проєкту "Подаруй окуляри" – надати бабуням та дідуням окуляри, які будуть повністю відповідати їхнім потребам. Завдяки цьому старенькі зможуть почувати себе більш повноцінно: доглядати за собою, читати, займатись улюбленою справою...
В Бердичівському пансіонаті ми перевірили зір 34 мешканцям закладу. Огляд проводили лікарка-офтальмолог Лисенко Надія та асистентка Пільц Ірина з мережі "Ексімер". За результатами огляду було визначено, що для 25 мешканців потрібні нові окуляри, а для інших виписані ліки та краплі для очей.
БФ Let’s help вже замовив нові лінзи та оправи, які будуть передані літнім людям абсолютно безкоштовно. Також за рекомендаціями лікаря БФ Let's help закупив для всіх пацієнтів необхідні ліки та краплі для очей на 46 828 грн. Цього вистачить кожному підопічному на три місяці.

Дякуємо небайдужим людям, які робили внески на сайті letshelp.com.ua. Ваші донати перетворились для літніх людей у можливість БАЧИТИ та комфортно почуватись у пансіонаті. Хто хоче приєднатись – заходьте на сторінку проєкту "Подаруй окуляри" та робіть свої внески.

Ми вдячні також БФ «Побач Перемогу», мережам медцентрів «Новий Зір», «Ексімер» та мережі оптик «Новий зір» за технічну підтримку і допомогу в організації поїздки ♥ Ви найперші та поки що єдині, хто проводить такий детальний огляд для підопічних державних геріатричних закладів. Дякуємо за ваш внесок у гідну старість!
Одразу, як тільки будуть виготовлені окуляри, ми відвеземо їх в пансіонат та подаруємо стареньким. Слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах, обов'язково викладемо фотозвіт!

А поки, можете зробити свій внесок на проєкт "Подаруй окуляри", аби ще більше бабусь та дідусів могли отримати такі необхідні окуляри!