Новини

"Oriflame Україна" надали засоби гігієни для стареньких в прифронтових територіях

Адресна допомога
Компанія "Oriflame Україна" передала через благодійний фонд Let's help 4200 одиниць засобів гігієни літнім людям, які проживають на деокупованих територіях України.

Одними з перших отримали допомогу в Харківській області, с. Козача Лопань та с. Руська Лозова (5 км від українсько-російського кордону). Людям там необхідне все, а звуки вибухів лунають ще до того, як вмикається сирена. Далі змогли дістатись Гусарівки (Балаклійський р-н), що також на Харківщині.

Волонтери Let's help їздили в місця, де не залишилось жодного вцілілого магазину чи аптеки. Дістати засоби гігієни без волонтерів там – просто неможливо 🥺 А завдяки підтримці Oriflame понад 3000 місцевих мешканців отримали дійсно необхідні набори для догляду.
Також не оминули й самотніх літніх людей, які проживають в геріатричному пансіонаті. В селі Горностайпіль (Вишгородського району) пансіонат перебував під окупацією від початку повномасштабного вторгнення і був на довго ізольований від суспільства. Підопічні, завдяки Oriflame, отримали 427 наборів гігієни: твердий шампунь для волосся, гелі для душу, мило та зволожувальний крем для рук.
На цьому не зупиняємось! Вже готуємо наступні спільні благодійні ініціативи!

А тим часом запрошуємо до перегляду нового каталогу Oriflame.
І не забувайте донатити на добрі справи на сайті БФ Let's help.