Новини

У 5-ти містах України запрацював Університету третього віку «Протон»

Гідна старість
З 1-го по 13-те жовтня в Україні пройшов благодійний освітній проект – Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!, і охопив він Київ, Львів, Дніпро, Одесу й Харків.

Його ініціював Університет третього віку «Протон» за підтримки Благодійного фонду «Let’s help».

Мета Марафону – надихнути людей похилого віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати знання, а також залучити нових студентів в 5- ти містах України, де вже стартувало навчання.

Співзасновниця і голова правління БФ “Let's help” Ольга Бондаренко зазначила, що місія «Протона» – зарядити людей на позитив.

«Сьогодні люди, яким 60+ років відчувають ті чи інші бар’єри в суспільстві, й «Протон» якраз руйнує деякі з них, зокрема – освітні», – сказала Ольга Бондаренко. 

Вона нагадала, що гідна старість – це комплексне поняття, й окрім розвитку освіти для літніх людей, варто працювати й над забезпеченням комфортного побуту для них. 
Так, протягом майже двох тижнів, Марафон пройшов у 5-ти найбільших містах України. Зокрема, у столиці відбулася посвята нових студентів, у Дніпрі пройшов майстер-клас «З Google життя в 60+ ще яскравіше», тоді як у Харкові студенти відвідали тренінг «Як почати бізнес в 60+». В Одесі люди елегантного віку танцювали разом з відомим хореографом Євгеном Котом, а у Львові готувати італійські страви з телеведучою та шеф-поваром Тетяною Литвиновою.  

13 жовтня відбувся останній захід в рамках Марафону - благодійний кінопоказ в кінотеатрі Жовтень. У планах Протону – відкрити регіональні представництва по всій Україні, аби кожен український пенсіонер мав можливість проживати яскраве та насичене життя!