Новини

Звіт БФ Let's help за зиму 2023-2024

Гідна старість
Традиційно підбиваємо підсумки за останні три місяці, які команда Let’s help невпинно працювала, аби літні люди почувались трішечки (а в деяких випадках і не трішечки:) щасливішими.

Разом за зиму 2023-2024 з підтримкою партнерів та просто небайдужих людей, які робили внески на сайті, нам вдалось реалізувати:

Надіслати понад 376 відправок, що = 16,7 тонн допомоги переданої тільки через Нову Пошту.
Завдячуючи партнеру "Нова Пошта", наш фонд має змогу щомісяця відправляти благодійну допомогу, не витрачаючи кошти на доставку. Це дозволяє нам закупити ще більше допомоги літнім людям на зекономлені кошти.
Дуже вдячні "Нова Пошта" за такий величезний внесок в Гідну Старість!
Завдяки підтримці GlobalGiving закупили 22 генератори для геріатричних пансіонатів!
2 генератори з цих 22, були найпотужніші та найдорожчі з усіх, які наш фонд коли-небудь закуповував. Вартість одної такої електростанції склала 310 000 грн (без урахування знижки), а потужність 33 кВт! Ці два гіганти, вагою 739кг кожен, поїхали у Тиврівський пансіонат та в Гайсинський терцентр Вінницької області.
✔ Завдяки підтримці фінів (Pohjois-Pohjanmaan Ukrainalaisten Yhdistys) надали допомогу в південно-східні регіони у вигляді: фільтрів для очищення води, засоби гігієни, медичні ліжка та тумби, антисептичні засоби та в'язані шкарпетки.
Також наші друзі попросили передати допомогу ЗСУ ♥
Подарували 285 різдвяних подарунків літнім людям, які живуть у пансіонатах.
Проєкт «Огорни теплом» реалізується у фонді вже 5 років поспіль і щорічно збирає під Новий Рік тисячи небайдужих людей та свідомі бізнеси, які долучаються до підтримки літніх людей в геріатричних пансіонатах.
В цей раз ініціативу благодійного фонду Let's help підтримали ТРЦ "GULLIVER" та ТРІ "OCEAN PLAZA", співробітники "Ліга:Закон" та небайдужі люди, які робили внески на сайті letshelp.com.ua та через МОНОбанку.
Відправили 418 продуктових набори в різні куточки України.
Проєкт «Адресна допомога» в дії! Щодня ми збираємо десятки звернень від літніх людей, які залишились без родинної підтримки. Аби трішки полегшити їхнє життя, бо виживати на мінімальну пенсію – страшно і важко, БФ Let's help надсилає пенсіонерам продуктовий набір, інколи (за потребою та при можливості) додаємо ще засоби гігієни, засоби для догляду за тілом, постільну білизну та побутову хімію.

Взимку ми відправили продуктові набори за кошти від грантів DCA, GlobalGiving & Corteva та на кошти, зібрані на сайті letshelp.com.ua та через МоноБанку.
✔ 310 осіб задонатили та разом ми зібрали 144 900 грн на платформі dobro.ua на закупівлю 126 продуктових наборів для стареньких Дніпропетровського району м. Херсон.
Здійснили разом із БФ «Побач Перемогу» ще три повноцінні виїздні перевірки зору для мешканців пансіонатів у Бородянці, Бердичеві та Житомирі. Загалом оглянули 87 пацієнтів, для 22 вже виготовили окуляри, інші на черзі. Також, за рекомендаціями лікаря, БФ Let's help закупив для всіх пацієнтів Бердичівського пансіонату (Житомирська обл) необхідні ліки та краплі для очей на 46 828 грн. Цього вистачить кожному підопічному на три місяці.

Нагадаємо, що проєкт «Подаруй окуляри» направлений на допомогу літнім людям отримати можливість знову добре бачити – ми робимо разом з командою досвідчених лікарів-офтальмологів з мереж клінік "Новий Зір" та "Ексімер" повноцінний огляд мешканців, які скаржаться на погіршення зору або на невідповідність їхніх окулярів їхнім потребам. А потім за результатами огляду, виготовляємо нові окуляри та надаємо їх абсолютно безкоштовно літнім людям; а також надаємо рекомендації щодо подальшого лікування.
Провели виїзне навчання для працівників геріатричних закладів на тему «Ментальне здоров’я», «Деменція» та «Дотримання прав людини». Відвідали взимку вже 8 закладів і продовжуємо цю освітню місію весною!
▶ Про Ментальне Здоров'я розповідає соцпрацівникам Катерина Теличко з лекцією «Надання психологічної допомоги в кризовій ситуації». Пані Катерина практикуюча психоаналітикиня, кризова психологиня, магістр гуманітарних та соціальних наук з психології. Мета лекції – навчити працівників геріатричних закладів самодопомозі в кризових ситуаціях, дати розуміння, як відновлювати свій психологічний ресурс, звідки брати енергію у складні часи, як справлятись з емоціями та проживати їх...
▶ З лекцією "Що таке деменція" виступає Ірина Косенко (спікерка від БФ "Незабутні" та сертифікована бізнес-тренерка, закінчила навчальний курс по деменції від Навчально-дослідницького центру по деменції Wicking (Австралія)).
▶ З лекцією "Дотримання прав людини у надавача соціальної послуги стаціонарного догляду" виступає Олена Темченко (експертка Представництва Ради Європи в Україні, експертка Україно-Швейцарського проєкту "Психічне здоров'я для України" (MH4U).
Забезпечили 262 бабунь та дідунь індивідуальними наборами одягу: теплий костюм, футболка, спідня білизна. Проєкт «Огорни теплом» другий рік поспіль підтримала компанія "Оріфлейм Україна", виділивши наприкінці 2023 року 100 000 грн в підтримку літніх людей, що мешкають у геріатричних пансіонатах. Речі були направлені до 5-ти пансіонатів Одеської області: Тарутине, Куяльник, Подільськ, Кодима, Ананьїв. Загалом 262 особи отримали індивідуальні набори одягу.
Завдяки підтримці GlobalGiving закупили медичне обладнання (ходунки, милиці, крісла колісні, стільці туалети) теплий одяг та засоби гігієни (підгузки та пелюшки) для геріатричних пансіонатів!
Приєднали до проєкту «Антикорупційна лінія для геріатричних закладів» 9 пансіонатів: Козелець, Чернігів, Житомир, Бердичів, Тетіїв та Денихівку, Медвин, Богуслав, Бородянку.
🎬Провели 3 безкоштовні кінопокази для пенсіонерів у кінотеатрі «Жовтень», а це 594 викуплених квитків.
Підключили криптогаманець. Тепер робити внески можна і в криптовалюті :)
Ми, як завжди, обіцяємо й надалі робити все, аби покращувати умови життя літніх людей. Та закликаємо вас не стояти осторонь – донати, репости, коментарі – підтримка, яка допомагає огортати турботою більшу кількість самотніх бабунь та дідунь в Україні! Діємо!