Новини

Київстар надав 5 000 000 грн на допомогу геріатричним пансіонатам

Гідна старість Геріатрія
Завдяки мобільному оператору Київстар, який в березні зробив благодійний внесок в розмірі 5 000 000 гривень до нашого фонду, ми змогли надати допомогу для 40 геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги. В цих закладах наразі перебуває 3638 самотніх людей літнього віку, половина з яких є, на жаль, лежачими.


"З початком повномасштабної війни в Україні, Київстар системно підтримує суспільство та абонентів. Зокрема компанія перерахувала майже 104 мільйона гривень на гуманітарну допомогу ЗСУ, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни. Пишаємось, що наші абоненти також підтримують ці напрями, з березня вони перерахували 3,8 млн грн допомоги завдяки благодійним SMS. Разом ми впевнено рухаємося назустріч перемозі!"– коментує Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.


На передані кошти ми придбали для наших підопічних:
  • необхідні продукти харчування,
  • питну воду,
  • ліки першої необхідності,
  • засоби гігієни на місяць,
  • сухі пайки на тиждень (на випадок евакуації або перебування стареньких у бомбосховищах).
Крім цього, завдячи підтримці Київстар, ми змогли прибати такі необхідні наразі  електрогенератори та паливо на випадки перебоїв з електропостачанням.Приєднатись до допомоги літнім людям можуть всі небайдужі українці, які є абонентами передплаченого зв'язку оператора Київстар чи Водафон. Для цього потрібно відправивши SMS з будь-яким текстом на номер 88080. З мобільного балансу буде автоматично перераховано 10 грн до БФ "Let`s help". Отриману допомогу фонд спрямує на закупівлю найнеобхіднішого для мешканців геріатричних пансіонатів по всій Україні: продуктів, засобів ігієни та ліків.