Новини

Let’s help відновив щотижневі благодійні кінопокази в кінотеатрі “Жовтень”

Гідна старість
Благодійний Фонд Let’s help у серпні 2021 року відновив щотижневі благодійні кінопокази в кінотеатрі “Жовтень” після карантину.

Ми щасливі, коли чуємо слова вдячності, бачимо сяючі очі та посмішки наших підопічних. Для багатьох - це ковток свіжого повітря серед буденності, можливість “вигуляти” сукню та навіть зробити зачіску та макіяж.

З 12 жовтня 2018 року Фонд «Let's help» щотижня проводить безкоштовні кіносеанси для пенсіонерів в “Жовтні”. На час карантину цей спецпроект було призупинено, але з серпня він відновився і знову збирає повну залу задоволених глядачів. 

Кінозал розрахований на 400 місць, а всі фільми, які демонструються нашим пенсіонерам — сучасні та цікаві. Це італійські, французькі, американські та українські сучасні романтичні комедії та мелодрами останніх років випуску.  

Всього за період показу безкоштовних кіносеансів понад 13 тисяч бабунь та дідунь відвідали кінотеатр. Наші підопічні безмежно вдячні за можливість цікаво проводити своє дозвілля, спілкуватись з однодумцями та знаходити нових друзів. Бабуні та дідуні,  із трепетом чекають п'ятниці. Вони дістають із шаф гарне вбрання, зустрічаються з друзями та після кіно прогулюються вулицями Подолу. Дехто приходить на побачення в кіно; дехто знайомиться та розпочинає нові романтичні стосунки.