fbpx

“Світ очима самотності”. У Києві відбудеться соціально-благодійна фотовиставка

облВід 5 до 7 лютого в культурному центрі М17 відбудеться соціально-благодійна фотовиставка під назвою «Світ очима самотності». Мета даного проекту – привернути увагу громадськості до проблем самотніх людей та покинутих тварин, а також спонукати всіх відвідувачів виставки до спілкування і турботу про них.

Фотоколекція була зібрана протягом цілого року поїздок в дитячі будинки, лікарні, будинки для літніх людей і притулки для тварин. Над проектом працювали фотографи Наталія Котеньова і Леся Лупійчук, а також багато людей з різних сфер, які виступили волонтерами та благодійниками.

Фотовиставка покликана показати іншу сторону життя, яку ми часто просто не помічаємо. Це життя на самоті серед людей. Кожен з нас може допомогти комусь речами, ліками, обладнанням, грошима та іншим, але ми ніколи не зможемо вилікувати самотність, яка спіткала дітей-сиріт, забутих старих і безпритульних тварин. Герої виставки дуже різні. Але всіх їх об’єднує одна деталь. В їхніх очах, в їхньому стомленому погляді читається смуток і туга, викликані самотністю. Це одночасно трагічно і вражаюче. Адже в кожному з них горить вогонь надії і нерозтраченої любові.

2 лютого з 10-ї ранку двері виставки будуть відкриті для всіх бажаючих, а о 19:00 відбудеться офіційна презентація проекту.

Ініціатор соціально-благодійної виставки – міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо».

Партнери заходу: Генеральний інформаційний партнер ЛІГА Бізнес Інформ, головний партнер Центр Сучасного Мистецтва М17, медіа партнер «Радіо – Ера ФМ».
Вхід: вільний
Адреса: вул. Антоновича 102, Київ.
Додаткова інформація: https://www.facebook.com/events/810383895754804/

Джерело: Ера Медіа