fbpx

Знайомство із старенькими в селі Грузьке

“За горами, за лісами, за широкими морями, проти неба на землі, жив дідусь в однім селі.” Пам’ятаєте цю чудовку казку Петра Єршова “Коник-Горбоконик”? Друзі, минулого тижня нам пощастило познайомитися з онуком письменника – Вадимом Тимофійовичом Єршовим, який також пішов по стопах свого діда та присвятив себе письменництву. В нього ДЦП, але це не зупинило його в житті. Вадим Тимофійович, в свої 80 років, проживає в селі Грузьке, серед 22 стареньких, в будинку літніх людей. Неймовірно, але він досі веде активне життя та допомогає початківцям-письменникам порадами в області літератури!

Коли навідуєшся до стареньких, завжди відчуваєш дві дуже різні емоції: біль та задоволення. Болить, коли бачиш, як живуть старенькі. Болить, що вони самотні. Але, після спілкування, отримуєш справжнє задоволення: від мудрості, життєвого досвіду, надії та віри. Ми годинами можемо слухати їх розповіді: про життя, про війну, про родини…

Щоб мати майбутнє, обов’язково потрібно дбати про минуле! Тому запрошуємо вас, наші небайдужі друзі, наступного разу їхати до стареньких разом! Беремо дітей, смаколики та вперед, до наших стареньких.