fbpx

З’їздили до стареньких у Грузьке

Постільна білизна і банне приладдя, книжки, побутова хімія, і, звичайно, солодощі – ці та багато інших подарунків для самотніх стареньких привезли представники Фонду «Давай допоможемо» у будинок престарілих в селі Грузьке. Волонтерський десант Фонду висадився у Грузькому 24 лютого 2017 року. Ми завітали до наших старих знайомих бабусь і дідусів, які зустрічали нас, як рідних.

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких та непрацездатних громадян Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування (с. Грузьке) є учасником програми «Гідна старість» МБФ «Давай допоможемо». Програма «Гідна старість» є першою в Україні, що ставить собі за мету повну зміну умов перебування самотніх стареньких у геріатричних пансіонатах Київської області. Програма розрахована на 3 роки, обсяг її фінансування оцінюється у 30 мільйонів гривень.

Старенькі у Грузькому вже отримали у рамках програми «Гідна старість» нові комфортні ліжка разом із сучасними матрацами та новенькою білизною, а також склокерамічний посуд, що не б’ється, замість жахливих залізних мисок.

Фонд продовжуватиме допомагати бабусям і дідусям з Грузького, а також ще близько 600 самотнім стареньким, які перебувають у геріатричних пансіонатах Київщини. Долучайтеся і ви до програми «Гідна старість». Підтримати програму та її окремі проекти можна за посиланням https://letshelp.com.ua/gidna-starist/.