fbpx

ЖИТТЯ КРІЗЬ ВІКНО

Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 15.05.2015 р. у будинок для літніх людей в с. Горностайпіль, Київської обл.

Друзі, ми продовжуємо їздити в будинки для літніх людей по Центральні Україні. І кожного разу зустрічаємо нових людей, чуємо нові історії, нові проблеми та переживання. У Горностайполі  проживають 73 людей похилого віку, з них більша частина  – інваліди, багато хто не встає з ліжка, тому вимагають особливого догляду. 

Друга половина пересувається у інвалідному візку. Вони всі розміщенні на другому поверсі будівлі, ліфт не працює, пандусів немає і  спуститися на інвалідному візку на вулицю та просто вдихнути свіже повітря неможливо, у такій пасці, замкнуті у своїх кімнатах на старості, опинилися літні люди з Горностайполя.

Тому вже на наступний день наш Фонд відправив з Києва майстрів, щоб вирішити проблему з ліфтом у будинку для літніх людей та відкрив проект для зібрання коштів на ремонт спеціального ліфта у Горностайпільському будинку-інтернаті для літніх людей. Сподіваємося наступного разу вивести на прогулянку стареньких, які декілька років не могли вийти на вулицю!  Команда Фонду привезла цього разу:

  • памперси та пелюшки
  • фрукти
  • солодощі та зефір
  • пральний порошок

Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо літнім людям та інвалідам у с.Горностайпіль!