fbpx

Завдяки йозі 45 самотніх стареньких отримали новий посуд

Благодійний проект «Йога во благо» проходить в Україні вже утретє. Його ініціатором є відомий київський інструктор з йоги, творець бренду одягу для занять йогою Territory of Yoga Світлана Маслєннікова. Жінка проводить доброчинні заняття, а усі виручені кошти передає на благі цілі.

Останній на сьогодні проект «Йога во благо», який відбувся 17 грудня 2016 року, проходив у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Давай допоможемо». Світлана звернулася до фонду, дізнавшись, що ми починаємо реалізовувати програму «Гідна старість» на допомогу покинутим літнім людям у будинках престарілих. Тема самотніх стареньких виявилася близькою Світлані і викликала в неї бажання допомогти.

Благодійне заняття з йоги пройшло у столичному бізнес-центрі IQ. Загалом благодійниця зібрала 12 500 гривень, які вирішила спрямувати на закупівлю комплектів посуду для самотніх літніх людей за проектом «Улюблена чашка» програми «Гідна старість». Допомогу запланували передати мешканцям Стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування. Цей заклад розбито на 2 відділення – у селах Капустинці та Черняхівка Яготинського району, його підопічними є 45 самотніх стареньких.

Подарунок передали особисто: 26 грудня 2016 року Світлана Маслєннікова та представники фонду «Давай допоможемо» побували у Капустинцях та Черняхівці. Доброчинці вручили стареньким посуд та необхідні нині вітамінні фрукти. Також бабусі і дідусі отримали корисні подарунки від наших надійних партнерів – компаній L’Oreal Україна та Organic&Natural.

Світлана Маслєннікова буде продовжувати проект «Йога во благо» і допомагати стареньким. Дякуємо Світлані і радіємо, що отримали такого унікального друга і партнера.

[widgetkit id=”73″ name=”Поїздка в Яготин 27.12.2016″]