fbpx

Завдяки компанії ЛІГА:Закон бабусі і дідусі в Чернині отримали комфортний одяг

Працівники компанії ЛІГА:Закон міцно взяли під опіку стареньких, які перебувають у Таращанському геріатричному пансіонаті, розташованому у селі Чернин. Наприкінці минулого року «лігівці» закупили для 70 стареньких новий сучасний посуд, а зараз – привезли їм комфортний одяг.

«Вилазка» у Чернин, організована Фондом «Давай допоможемо», відбулася 4 березня 2017 року. Працівники компанії та друзі Фонду цілий день провели разом зі старенькими.

Дідусі отримали нові зручні штани, а бабусі – нічні сорочки. Працівники компанії провели активну фандрейзингову кампанію, фінальним акордом якої став загальнолігівський «Ярмарок добра» 14 лютого.

Старенькі також отримали солодкі подарунки від Фонду «Давай допоможемо». А ще – книжки. Ми навіть уявити собі не могли, що бабусі і дідусі так зрадіють художньому слову!

Дякуємо компанії ЛІГА:Закон, яка не лише допомагає стареньким в Чернині, а й робить це системно. Ми разом із дідусями та бабусями з нетерпінням чекаємо наступної акції, яка зробить життя самотніх пенсіонерів ще більш комфортним.

[widgetkit id=”83″ name=”Поїздка в Чернин 04.03.2017 р.”]