fbpx

Забезпечили вакцинами 100 песиків і 30 котиків з притулку «Сіріус»

Фонд «Давай допоможемо» закупив і передав у найбільший в Україні притулок для тварин «Сіріус» комплект вакцин широкого спектру. У комплект входять 100 доз вакцини «Вангард» для собак і 30 доз «Філоцелу» для котів.

Вакцини уже прибули в «Сіріус» і невдовзі ветеринар зробить тваринам щеплення. Тож завдяки вам 130 тварин будуть здоровими і матимуть шанс знайти люблячу родину.

Сьогодні у «Сіріусі» перебувають близько 2 500 тварин – 300 котів, понад 2 000 собак, а також кролі та кози. Загалом за роки свого існування притулок врятував життя та став домівкою для більш ніж 4 тисяч покинутих тварин.

Цей проект є завершальним на даному етапі реалізації програми «Давай допоможемо безпритульним тваринам». Фонд призупиняє реалізацію цієї програми і має намір сконцентруватися на інших напрямах діяльності, зокрема – масштабній програмі «Гідна старість».

Ми щиро дякуємо усім, хто допомагав нам допомагати притулку «Сіріус». Не полишайте цю роботу. Звертайтеся у «Сіріус» напряму, телефон (050) 424-23-00, електронна пошта sirius@dogcat.com.ua, офіційний сайт http://www.dogcat.com.ua/.

Допомагайте!

|
Поділитися в соц. мережах: