fbpx

Як сучасні банківські технології допомагають благодійникам

Керуючись принципом відповідального ведення бізнесу мережа платіжних терміналів iBox та МБФ “Let’s help!” домовились про співробітництво

20  листопада 2017 року фонд “Let’s help!” почав приймати благодійні внески за допомогою платіжних терміналів  iBox по всій Україні.

Все частіше крупний український бізнес долучається до соціальних ініціатив, суттєво допомагаючи благодійним фундаціям розвивати культуру благодійництва в Україні. Офісні ярмарки, благодійні корпоративні заходи, лояльні умови співробітництва або грошово-матеріальна участь – всі ці благодійні інструменти все активніше використовуються бізнесом.

Тепер кожен бажаючий зможе безкоштовно перерахувати кошти на благодійні внески фонду або пожертвувати на користь фонду залишок коштів за іншими операціями.

“Let’s help!” вже 2,5 роки опікується будинками для людей похилого віку й з власного досвіду знає, як важко збирати грошові кошти на стареньких людей. Ніхто не хоче думати про старість. В нашій країні активно допомагають дітям та тваринам. Це дуже добре, але не потрібно забувати й про інших нужденних. Ми – перші та майже єдині в Україні, хто займається системними змінами в геріатричних закладах. Отже, додаткові інструменти для збору благодійних коштів точно стануть нам в нагоді й ми щиро дякуємо мережі платіжних терміналів iBox за надану можливість”, – коментує директор “Let’s help!” Ольга Бондаренко.