fbpx

ЯК СПІВРОБІТНИЦТВО ВІДПОВІДАЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

Керуючись принципом відповідального ведення бізнесу компанія ТОВ “Сатурн – ТВ” та МБФ “Let’s help!” домовились про співробітництво в межах реалізації програми “Гідна старість”

 25 січня 2017 року фонд “Let’s help!” запустив програму “Гідна старість”, мета якої – створення гідних умов для життя самотніх людей в будинках для літніх людей, організація дозвілля, створення домашньої атмосфери, затишку та комфорту.

591 підопічний з 12 будинків для літніх людей Київської області за півроку відчули на себе реалізації програми: за півроку фонду вдалося зібрати 1 066 386 гривень, які були спрямовані на оновлення посуду, ліжок, постільної білизни, ремонти, забезпечення питною водою, реабілітаційне обладнання та інші потреби людей.

Завдяки активній участі ТОВ “Сатурн – ТВ” в реалізації програми “Гідна старість” люди в будинках для літніх людей отримають нову побутову техніку та техніку для особистого користування.

 Інвестуючи в соціальну відповідальність ТОВ “Сатурн – ТВ” розглядує корпоративну відповідальність як необхідну умову для подальшого розвитку компанії в Україні.

“Сьогодні питання допомоги літнім людям – одне з найгостріших на порядку денному. Покинуті, самотні, хворі та бідні – ось як живуть люди, які все життя чесно працювали, будуючи майбутнє нашої країни. Ми не маємо права залишити їх покинутими напризволяще.” – так прокоментував ініціативу Олександр Громико, засновник та президент компанії ТОВ “Сатурн.